Müzik Çalar Microsoft Groove (Xbox Music) 10.1122 | Android için

Sponsorlu Bağlantılar

'Şeref'

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Microsoft Groove (Xbox Music) 10.1122 | Android için
Windows platformunda oldukça popüler olan Microsoft Groove müzik player uygulamasının Android cihazlar için geliştirilmiş sürümüdür.

Not: Google Play bağlantısından cihaz uyumluluğunu kontrol ediniz.!!

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

• Beğen
Tepkiler: bveo1990

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Güzel Bişey Olsa ALın Kullanın Diyeceğimde Başka Müzik Oynatıcımı Kalmadı :D

'Şeref'

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
  • Beğen
Tepkiler: 'Şeref'
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Silmekte sıkıntı yok.. Ama tam anlayamadım demek istediğini. :hmmm
Mübarek Diyorumki Microsoft yda Nokia Cihazlarda Millet Bu Uygulamayı Kaldırmanın Şeklini Arıyor Siz Nsıl Yükleriz Diye Uğraşıyorsunuz.

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR ve 'Şeref'
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Mübarek Diyorumki Microsoft yda Nokia Cihazlarda Millet Bu Uygulamayı Kaldırmanın Şeklini Arıyor Siz Nsıl Yükleriz Diye Uğraşıyorsunuz.
Uygulamayı ben daha kaçıncı yapı'da kullanmıştım stabil ve gayet güzeldi (şuan için bilemem)
Bozdular demek iyice :hmmm

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Uygulamayı ben daha kaçıncı yapı'da kullanmıştım stabil ve gayet güzeldi (şuan için bilemem)
Bozdular demek iyice :hmmm
Bozmadılar Güzel Gibide Hoşuma Gitmiyor Şahsen 8.1 dekide Hoşuma Gitmiyor.Symbiandaki Ne Güzeldi :cigara:

• Beğen

'Şeref'

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Anlıyorum kardeşim.. Paylaşmak bizden tercih kullanıcılarda tabiki..:pro:

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Anlıyorum kardeşim.. Paylaşmak bizden tercih kullanıcılarda tabiki..:pro:
Tabisi :evet: İşte Sabahtan Beri Onu Anlatmaya Çalışıyorum :cigara: Yukarıda Arkadaşın Dediği Müzikleri Görmeme Başka Birşeyden Kaynaklıydı Sanırım Başıma 640XLde Gelmişti Halletmiştim.Sanırım Ayarlardanmı Neydi

• Beğen
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Tabisi :evet: İşte Sabahtan Beri Onu Anlatmaya Çalışıyorum :cigara: Yukarıda Arkadaşın Dediği Müzikleri Görmeme Başka Birşeyden Kaynaklıydı Sanırım Başıma 640XLde Gelmişti Halletmiştim.Sanırım Ayarlardanmı Neydi
İyi de bu sorun Android de var ki :)
Kısacası adamlar hiçbir özellik vs eklememiş ki, arayüzü yapmışlar sol üste 3 yatık çizgi tamam.:dry:

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
İyi de bu sorun Android de var ki :)
Kısacası adamlar hiçbir özellik vs eklememiş ki, arayüzü yapmışlar sol üste 3 yatık çizgi tamam.:dry:
Yani Bana Sorun Gibi Geldi Benim Bİldiğim Müzik Oynatıcı Symbiandaki Gibi Girdinmi Bir Kez Tarar Hepsini Bulur Oynatırsın.Ama Bu Programda Müzikleri Tak Buldum İmanım Gevredi Diyelim

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Yani Bana Sorun Gibi Geldi Benim Bİldiğim Müzik Oynatıcı Symbiandaki Gibi Girdinmi Bir Kez Tarar Hepsini Bulur Oynatırsın.Ama Bu Programda Müzikleri Tak Buldum İmanım Gevredi Diyelim

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Şunun gibi, neye tıklarsan tıkla işlem yapmıyor, sadece Playlist'e tıklayınca çalma lisleri çıkıyor ama parçalar soluk gösterilip tıklayınca da MS'nin music mağazasına götürüyor.
Ahh MS ahh, akıllanmayacaksın he!:bangin:

Ekli dosyalar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye

Şunun gibi, neye tıklarsan tıkla işlem yapmıyor, sadece Playlist'e tıklayınca çalma lisleri çıkıyor ama parçalar soluk gösterilip tıklayınca da MS'nin music mağazasına götürüyor.
Ahh MS ahh, akıllanmayacaksın he!:bangin:
Hiçte Yakışmamiş Android Cihaza :hih: Geçenlerde Yine Bi Kaç Şeyi Getirmişti Nandroidlere Millet Geçer Diye Güya Microsoftun Kafasını Yaşamak İsteyen Onca İnsan Var (h)

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Hiçte Yakışmamiş Android Cihaza :hih: Geçenlerde Yine Bi Kaç Şeyi Getirmişti Nandroidlere Millet Geçer Diye Güya Microsoftun Kafasını Yaşamak İsteyen Onca İnsan Var (h)
İyi de ben de 4 seneden fazla Lumia kullandım, hiç oldu mu şimdi :lac:

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
İyi de ben de 4 seneden fazla Lumia kullandım, hiç oldu mu şimdi :lac:
Yok Yani Android Kullanan Birisi Tutupta Kolay Kolay Wpye Geçmez.Ms Nin Bu Uygulamarı Yayınlamasının NEdeni Milleti WPlere Geçmesini Şey Yapmak Ama İmkansız Böyle Bişey :)