Metin2 Oyunu

Sponsorlu Bağlantılar

alperhan-2470

Üye
ben oynuyorum şu an 75 lwlik bir ninjayım 85lwlik savaşçıyı kesiyorum çok yavaş kasılıyor çok güzel bir oyun herkeze tavsiye ederim ID:yokyaxDD Şifre:*********** yazıyor xDD itemler +9 kutsal sert yay +9 küpeçiçeği takım +9 çelik kapşon +9 ateş kuşu ayakkabı +9 şahin kalkan (sersemlige karşı bağışıklılık)+9 beyaz altın bilezik +9 abonoz küpe +9 abonoz kolye bu ara oyun çok boktan olmaya başladı sırf gmler yüzünden

sevmekse75

Üye
güzel oyun ama bana göre biraz kötü :) o oyunun yerine kurtlar vadisi pusu ırak terör kurtlar vadisi olsaydı gerçek filimdekiler gibi daha güzel olmazmıydı senceeee:(

--------------- Ekleme ---------------

:box boks maçı yapacam kurtlar vadisi oyunu çıkarmıyanlarla:)

erdi344

Üye
ben oynıyorum 66 lwl !!!!!!

m1sK1n(BanneD)

m1sK1n(BanneD)

Üye
kardesm bence basLaa bagmLısı oLur cıkarsın ama harika bi oyun zeka işi:D

Baslama :d :d

InternetCafe2

Üye
süper oyun bencede 35 lvlim ama güzel ii kasıom hileyle fıstıq hilesiz çok yavaş kasıom ama hile no!

:bann:

qirL1903

qirL1903

Üye
tavsiye ediorm oynayın bnce qsl oyun ama baqımlılık yapio diim :) bn braktm cok uzun süredr oynamıorm

o qmLrn vrya .. banladılar bni qruptaydm hc bse yapmadm qruptaklrde hile vrdı olan bnada oldu

PC cAnAVArı

PC cAnAVArı

Üye
Ben Oynuyorum 50 LWLM atım zırhlı elimde +8 kdp-+7 gümüş bileziq-+7 abanoz küpe +6 300 hp li kolye -200 hpli papuc-+9 demir kask-+6 mavi taş zihinsel 2 master var isteyene sata bilirim tokattayım:box

qirL1903

qirL1903

Üye
atın lwlı kac ? +8 dolunay vardı bnde +9 alcaktm baan yedm :)

>| emnCn |<

>| emnCn |<

Üye
Metin2 oyNayıcısıyım ve Tavsiye Etmem asLa 70 lwl olana kadar 1.5 snemi HarCadım AMa boşa giden zamanıma Acıyorum BenCe oynamak Lazım Ama benim Gibi AbartMadan x)

turkishforce

turkishforce

Üye
bn oynuyorum ama bıraktım iğrenç bi oyun

Breakinq

Üye
ben metin2 yi biliyorm yardımı olan solesin

parisli-sinan

Üye
bende biliyorum bi türlü lewel atlıyamadım 20 de takılmışım xD. üyeliğimi satıyorum !!! ne kadar alırsanız satarım (lvl20, yörük serverinde savaşçıyım) almak istiyen [email protected] dan bana ulaşsın. (para yerine kontörde olur :D )

szr_1907

szr_1907

Üye
kmkçmçkm

senkimsin

:coold::pro::coold:senkimsin:pro::pro::pro::coold::coold::aman2:

alp_gs_1905

Üye
grafikler çok kötüüüüüüü

gaslans06

gaslans06

Üye
eet yaaa

XCİLETX

Üye
ben bu oyun oyunorum tam 1 bucuk yıldır :heyo:. şu an da 80lw lım
leonsss hat leon diye de loncam var :megafon::megafon:burad seleniyorum he kulanaları hapsin yemin lebanlarım biiniz istedim
:nono::heyo:

f-16

f-16

Üye
insanı kendine cok baglıyoo aynı sigare gibi hiç oynama sakın bırakamaz sın:oke:

47hkn47

Üye
Arkadaşım şöle söliyim eğer metin2 yi oynıcaksan bnm hazırlamış olduğum siteye bi bakmanı tavsiye ederim :)
Hiç bir oyun hilesiz çekilmez ve başlıca hileler bnm sitemde var :)
Reklam gibi olmasın ama :)
Ayrıca hileleri indirmek için üye olmanda gerekmiyor.. sen yinede üye olsan iyi olur :D

Siteyi açınca karşına çıkan sayfada ilk forumunuz yerine gir gerisi kolay :)

wwwqqqxxx

Üye
Metin 2 Doğuya Has savaş tır Knight Silkroad Rapplez .. oyunlarına benzer çin oyunudur oyunu İternetten
indir: sonra yüklediten sonra aç oyunu orda dosyalar işlenecek turlu tamalanınca git artemiz ergenekon vb . yerler var birine üye ol (hangi yere girrsen orda kalır adam başka serverde oynamaz)sonra kıta seç sonra adam sonra asdı sonra başla çanta yerine tıkla haçeri al ninja örneğibu 9 köpek öldür ilk görev bu sonra git BİŞEY SORACAM METİN2 KA. LWL SINIRLI BN 99 BİLİYORUM ÖLE DİMİ ..

leddle

Üye
haha ıyı olmus

Üst Alt