Metin2 Görev Klavuzu

Sponsorlu Bağlantılar

Pisiqo12

Pisiqo12

Üye
Aga güzel olmuşta 30 lvle ek görev yokmu?

Sagopa Kajmer...

Sagoqa Kajmer

mazlum1790

mazlum1790

Üye
saol arkadaşım

karalaf

Üye
asena 32 lv olan bak git 1. köy dekilere komuttanların oolduğu yere orda morasliz eun-jung olanları değil komutanlarla birlikte gelen eung-jang kesicen morasliz eun-jungtan 10 kat güçlü olacak pto moralsiz yazmıyacak sadece eun-jang bazen tek oluyo ama genellik komutan asker genarel veya koöutan iyi oyunlar

SamsungStarrr

SamsungStarrr

Üye
79 lwlim 60 kadar Görev Var :ehe

TéX@5 q@TiLi

Üye
knk yardımların için çok tşkkür sen olmasan yapamazdım 48. görevi

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
eline sağlık

[GM]RKO

[GM]RKO

Üye
Selamlar oyuncular.Ben bu sitenin yani maxicep'in GM siyim.Kaliteli linkler verin doğru yazın.Ama siz iyi çocuklarsanız küfür,hakaret ve ezik gibi laflar etmezsiniz umarım.Ben GM yim bu sitenin neyde zorlandıysanız bana sorabilirsiniz çoğu zaman giremeyebilirim bizde metin2 oynuyoz ama PVP.Size pvp vereyim.Link: iyi diyorlar iyi eğlenceler.[GM]RKO

--------------- Ekleme ---------------

Ben 2010da yeni açtım ve GM yim.Bana teşekkür edin size o kadar veriyorum linkler.O yüzden teşekkür et e tıklayın teşkkürlerim fazla olsun.

[Cenk]

[Cenk]

Üye
[GM]RKO;2453175' Alıntı:
Selamlar oyuncular.Ben bu sitenin yani maxicep'in GM siyim.Kaliteli linkler verin doğru yazın.Ama siz iyi çocuklarsanız küfür,hakaret ve ezik gibi laflar etmezsiniz umarım.Ben GM yim bu sitenin neyde zorlandıysanız bana sorabilirsiniz çoğu zaman giremeyebilirim bizde metin2 oynuyoz ama PVP.Size pvp vereyim.Link: iyi diyorlar iyi eğlenceler.[GM]RKO

Ben 2010da yeni açtım ve GM yim.Bana teşekkür edin size o kadar veriyorum linkler.O yüzden teşekkür et e tıklayın teşkkürlerim fazla olsun.

Ya ne diyon be kim yaptı seni gm sitenin gmsimi olur ? oyunmu bu saçmalama.Reklamda yapma site ismi verip

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
[GM]RKO;2453175' Alıntı:

:d: :d: :kop2:

sonerdursun1

Üye
Güzel anlatım teşekkürler. var. İlgilenirseniz eğer.

fatihkral792

Üye
teşekkürler işime yaradı

mc zerem

mc zerem

Üye
eyw güzel olmuş

kral sagocu

kral sagocu

Üye
BU METİN2 GÜZEL Mİ YAA?:islik

paylaşım için saoll:d:

timsahnet

Üye
mÜTiŞTi Harika hep bu siteye girmeliim :D

santiro

Üye
saol dostum 43 lw savaşçıyım ama sıkıldım savaşçıdan çar süper olmasına rağmen sıkıldım ninja kasıyorum...ninja 35 lw herkese tavsiyem ninja kasın :D

akil334455

Üye
tşk

RedFactions

RedFactions

Üye
Teşekkürler..

Üst Alt