Metin 2

Sponsorlu Bağlantılar

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Metin 2
arakdaşlar pttcell sınırsız internet ile metin 2 kaç gunde inerguncell

avast

avast

Üye
Zor soru :D deneme bence :D

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Zor soru :D deneme bence :D
evde wıfı olsa onla denıcem oda yok evde bende pttcell ınternet ıle ındırdırıyorum 3 gunde yuzde 37 ındı 400 mb ındırdım bızım burda fıber net olsa hemen alırız

Emrgncy

Emrgncy

Üye
evde wıfı olsa onla denıcem oda yok evde bende pttcell ınternet ıle ındırdırıyorum 3 gunde yuzde 37 ındı 400 mb ındırdım bızım burda fıber net olsa hemen alırız
400 mb yi üç günde mi :oha: geri kalanda 6 günde :D tabi başına bir kaza bela gelmezse ...

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
400 mb yi üç günde mi :oha: geri kalanda 6 günde :D tabi başına bir kaza bela gelmezse ...
suan 443 indirdim yuzde 42 indibazen sanıyede 44 ile 57 KB/sec arası oluyor imndirme hızım en azda 22 kb/sec oluyor metın 2 ındırmede

• Beğen
Tepkiler: Emrgncy
phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
saol dostum saun 451 mb indi yuzde 43metin 2 oynayan var mısuan indirdigim 520 mb yuzde 49metın 2 ındırdım ama daha yuklemeye başlamadı beklıyorum nezaman başlar onuda tam bılmıyorummetın 2 ındırdım ama daha yuklemeye başlamadı beklıyorum nezaman başlar onuda tam bılmıyorum

• Beğen
Tepkiler: Emrgncy
avast

avast

Üye
Oynuyorumda pvp trde sattim oRqYon kara buyu 2 p ful 5 efun 36 zeka 40 yari insan vardi

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
dun ındırdım ama gerı sıldım leptop yuklenmedı hep tata verdı bende metın 2 sıldım

MANYAKUS123

MANYAKUS123

Üye
Bosver dota veya lol oyna :)

Enisina

Üye
ne gerek var indirmeye git internet cafeye yüklü olan pc de güncelle dosyaları çek :)

Üst Alt