Metin 2 pvp tavsiye

Sponsorlu Bağlantılar

UpOneTR

UpOneTR

Üye
    Konu Sahibi
Metin 2 pvp tavsiye
Arkadaşlar kuzenim için emek server lazım ama para kasmak çok da zor olmayacak bi pvp server burdan özellik yazıp özelden adını yazarsanız sevinirim.

Uhops

Uhops

Üye
Sen metin2 oynarmıydın ya :)
Geçen İslamt2 diye bişey gördüydüm.

smh60

smh60

Üye
SonMt2

smh60

smh60

Üye
Editsiz wslik çelik muho 90 lw başlangıç 100 m ile

Uhops

Uhops

Üye
Tr oynayın.

smh60

smh60

Üye
O da çok zor bea :)

dogukan-

dogukan-

Üye
Alemt2

hurol1

Üye
Hero mt2 oynarsa 79 lvl çar verim büyülü silah sura skiller keskinlik m6 b.zırh m7 dehset m6 parmak d. m6

- - - Eklendi - - -

Editsiz wslik çelik muho 90 lw başlangıç 100 m ile

son mt2 de edit var

turan61_425

Üye
m2-turkey. Ben 1 senedir oynuyorum emek server edit yok ben 90 level turan61 86 BlackTigeR61 karşılaşabilirsiniz full site dizim çarım var hepsini emeğimle yaptım. turan61 bedensel çarım full site. BlackTigeR61 büyülü silah sura ona geçecem bedensel itemleri ile takas ediyorum yani. Siteden item çektirecem oyunda para karşılığı.

avast

avast

Üye
m2-turkey. Ben 1 senedir oynuyorum emek server edit yok ben 90 level turan61 86 BlackTigeR61 karşılaşabilirsiniz fu ll site dizim çarım var hepsini emeğimle yaptım. turan61 bedensel çarım fu ll site. BlackTigeR61 büyülü silah sura ona geçecem bedensel itemleri ile takas ediyorum yani. Siteden item çektirecem oyunda para karşılığı.
Hangi pvp site verirmisin bende cekerim item sorun degol o

turan61_425

Üye
Hangi pvp site verirmisin bende cekerim item sorun degol o
m2-turkey.org sitesi. Oyundaki güncelleme dolayısıyla milet sw kapandı sandı ama yazın geri dönerler 150+ user var normalde

avast

avast

Üye
Yazin marsis acilacak sanmam pek marsis tutar suanda oynanacak pvp yokmu

Enisina

Üye
tr oynayın

avast

avast

Üye
Tr de tat kalmadiki

Üst Alt