Meslek Yüksekokulları ve Açıköğretim Önlisans Mezunları için AÖF Güncellemesi

Konu, 'Üniversiteler' kısmında Ozan tarafından paylaşıldı. Okunma: 26308 | Cevaplanma: 9

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü’nün, Meslek Yüksekokulları ve Açıköğretim Önlisans Programları Mezunlarının Lisans Öğrenimlerine Devamları Hakkında Yönetmeliğin 10. maddesi uyarınca hazırlanan yeni programlar eklenmesine ilişkin teklifi 13/03/2008 tarihli Yükseköğretim Genel Kurul Toplantısında incelenmiş ve söz konusu yönetmeliğin 10.maddesi uyarınca,
    “Meslek Yüksekokulları ve Açıköğretim Önlisans Programları Mezunlarının Lisans Öğrenimlerine Hazırlık Programına Kayıt Yaptırabilecekleri Açıköğretim Lisans Programları” Meslek Yüksekokulu mezunlarından gelen yoğun talep üzerine teknik olan programlara da açılarak intibak eğitiminden sonra devam etmek üzere aşağıdaki programların eklenmesine karar verilmiştir.

AÖF Lisans Programına Geçişi kabul edilen Meslek Yüksekokulu Programlarından Yüksekokulumuzdaki mevcut Programlar :

(Aşağıdaki tüm programlar AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ’ nin İKTİSAT-İŞLETME Lisans Programlarına geçiş yapabilirler.)

Bilgisayar Programcılığı
    Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama
    Biyomedikal Cihaz Teknolojisi
    Cam-Seramik
    Çini İşlemeciliği
    Deri İşleme Teknolojisi
    Dericilik
    Elektrik
    Elektronik Haberleşme
    Endüstriyel Elektronik
    Endüstriyel Otomasyon
    Haberleşme
    İklimlendirme-Soğutma
    İtfaiyecilik ve Yangın Güvenliği
    Kimya
    Kontrol Sistemleri Teknolojisi
    lastik ve Plastik Teknolojisi
    Lastik-Plastik
    Makine
    Makine-Resim-Konstrüksiyon
    Matbaacılık
    Otomotiv
    Plastik Teknolojisi
    Radyo-Televizyon Yayıncılığı
    Savunma ve Güvenlik
    Sualtı
    Tasarım ve Basım-Yayımcılık

Yazan: Ozan
  2. Beni kapsamıyor... ellerin dert görmesin...

3. saol kardeş

4. Ben Endüstriyel Elektronik mezunuyum düşünüyorum İşletmeye girmeyi

5. Bu arada Bunların arasına bütün Teknik Bölümlerde Girdi...

6. bnde ege üniv bilgisayar bölümü mezunuyum aslında değilim okulum bir yı uzadı.bu şekilde açıköğretime yazılabilirmiyim???:(

7. tekstil programı mezunuyum tercihler bizler için de geçerli mi acaba?

8. :hmmm YA ARKADAŞLAR BENDE BÜRO YÖNETİMİ VE SEKRETERLİK MEZUNUYUM BU BÖLÜM AÇIKLAMALARDA GEÇMEMİŞ ? BİZLER İÇİNDE GEÇERLİ OLMUYORMU ACABA ? VE BENDE HAZİRANDA BITIRDIM OKULU BAŞVURULAR ENSON NE ZAMAN?YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVINICEM....:heyo:

9. elektronörofizyoloji bolumu ıcın gecıs hakkı var mı_???

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.