mesajlasma programı var mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
place3461

place3461

Üye
    Konu Sahibi
mesajlasma programı var mi?
arkadaşlar jar uzantılı olmayan free sms programına alternatif başka bir program var mi? Olmazsa olmazim ise gülücük vs gibi animasyonlu mesaj göndermek bu şekilde bir program var mi? Bu sitedekileri denedim pek begenmedim..şimdiden tskler

Hasan

Üye
tamam ben de arıyayım başka yerlerde

place3461

place3461

Üye
    Konu Sahibi
bulamadım istediğim türden bir şey biz yine free i sms e talim:D

Symbianist

Symbianist

Üye
nasıl mesela ikonlu animasyonlu falan mı

place3461

place3461

Üye
    Konu Sahibi
nasıl mesela ikonlu animasyonlu falan mı

ikon dediğim aslında smiley yani gülücük falan gibi şeyler mesela bu sitede sms chat var onun smileyleri güzel ancak mesaj programı dandik.. ..sadece telefona bu ikonları oluşturan bir programda olabilir..sony ericssonumda vardı..biri : ) yapıp yolladığında ekranda :D böyle görünmesini istiyorum

ibrother

ibrother

Üye
tam sana göre. kopyala.

maxicep.com/symbian-s60v3-sms-mms-araclari/zensis-animated-sms-v1-20-unsigned-turkce-293761.html

Symbianist

Symbianist

Üye
ıngiliZcen var mi

place3461

place3461

Üye
    Konu Sahibi
ingilizcem :) var tabi.. bu konularda baya haşır neşir olduğum için bu siteyi taradim bir tane buldum o bir tane de senin bana önerdiğin..evet o gerçekten güzel program ama anladığım kadarıyla gülücük karşı tarafa iletilmiyor...tsk ederim ilgin alakan için..:)

Hasan

Üye
bi tane buldum bekle deniyeyim:)

Symbianist

Symbianist

Üye
tabi o şekilde iletilmez. Onun için karşıda program olması lazım. Ben ne önerdim onu hatırlayamadim

place3461

place3461

Üye
    Konu Sahibi
tabi o şekilde iletilmez. Onun için karşıda program olması lazım. Ben ne önerdim onu hatırlayamadim

ışte benim istediğim iletilmesi tabi programdaki gibi değil şöyle şekilde : ) yada böyle : D sonuçta karşı tarafa böyle gitmeyen şeyi napim..karşı tarafa öyle gitsin ki ifadeyi anlasın.

place3461

place3461

Üye
    Konu Sahibi
ve ve ve açıklıyorum nokia 5320 5.16 versiyon mesaj yazma sorununa free sms dışında güzel bir alternatif affle SMS2-Installer_3.0.43 herkese tavsiye ederim..link isteyenlere link atabilirim pm atmanız yeter.. Ve son olarak bu programı bulmamı sağlayan hasane51 arkadaşıma çok tskler..

Symbianist

Symbianist

Üye
ışte benim istediğim iletilmesi tabi programdaki gibi değil şöyle şekilde : ) yada böyle : D sonuçta karşı tarafa böyle gitmeyen şeyi napim..karşı tarafa öyle gitsin ki ifadeyi anlasın.

işte maalesef karşı taraf da benzeri bir program kullanmazsa nasıl olacak o iş. Ama sana daha farklı bir program önerebilirim ki bu program Flash sms . Biliyor musun ne işe yaradığını?

Hasan

Üye

işte maalesef karşı taraf da benzeri bir program kullanmazsa nasıl olacak o iş. Ama sana daha farklı bir program önerebilirim ki bu program Flash sms . Biliyor musun ne işe yaradığını?

Onda smiley yoktu heralde:hmmm

Symbianist

Symbianist

Üye
Yok onlar smile falan değil. Benim dediğimde mesaj karşıdakinin telefonunda otomatikman açılıyor ve bir kere okuyup geriye çıkınca gelen kutusuna bakıyor ki mesaj yok. Yani bir kere okuduktan sonra kendi kendini imha ediyor mesaj. Bir de servis mesajı olarak gönderen program var o da hani bazen geliyor ya size mesaj web işaretli aynen öyle gönderiyor.

Hasan

Üye
Yok onlar smile falan değil. Benim dediğimde mesaj karşıdakinin telefonunda otomatikman açılıyor ve bir kere okuyup geriye çıkınca gelen kutusuna bakıyor ki mesaj yok. Yani bir kere okuduktan sonra kendi kendini imha ediyor mesaj. Bir de servis mesajı olarak gönderen program var o da hani bazen geliyor ya size mesaj web işaretli aynen öyle gönderiyor.

Bugün baya baktım mesaj geldiği anda mesajı şifreleme prosu vardı güzel bi şey

• Beğen
Tepkiler: Symbianist
Symbianist

Symbianist

Üye
cool sms diye aratın forumda olacak baya eğlenceli oluyor. Ben mesaj paketi kullansam kesin edinirdim ondan bi tane

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt