Mesajları Hafıza Kartına Atma!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
clawiss

clawiss

Üye
    Konu Sahibi
Mesajları Hafıza Kartına Atma!!
arkdaşlarr 5800da telefon hafızasındaki mesajları hafıza kartına atmak istiyorum nasıl ypılır yada ypılablirr mi böyle bşey?

rapman

rapman

Üye
ayarlar a gir mesajlardan.kayıt yerini telefon hafızasından hafıza kartına olarak değiştir.mesajlar karta kopyalansın mı diyecek.evet de :oke:

Şehriyar

Şehriyar

Üye
mesajlar>seçenekler>diğer>kullanılan hafıza
buraya gelince hafıza kartını seç tüm mesajlar hafıza kartına kopyalansın mı diye soracak evet de kopyalar hepsini ...

--------------- Ekleme ---------------

vay be rapman hızlı çıktın :D

clawiss

clawiss

Üye
    Konu Sahibi
onu ilk yaptıqımda dedi ama artık demıyo işte:(

! AhmeT !

! AhmeT !

Üye
Evet arkadaşlar başka bir yöntemi yok mu bunun ?

JokerGSM

JokerGSM

Üye
onu ilk yaptıqımda dedi ama artık demıyo işte:(

Evet aynen...Bende ilk telefonu kurcalarken bulmuştum bana telefon hafızasına kopyalansınmı dedi bende sonra vazgeçtim dedim bir ara yaparım...Sonra dedim hadi msj lar için telefon hafızasını kullanayım ama o soruyu tekrar sormadı...mesajlarımda C: de kaldı...

clawiss

clawiss

Üye
    Konu Sahibi
demek ki sorun sadece bende deqilmiş yok mu yardım edeblcek arkadaş?

celibar

celibar

Üye
xplore ile C:private klasorunden mail klasörunu bulup kopyala (1) seçeneğiyle E:private klasorundeki mail klasöru ile değiştir.

JokerGSM

JokerGSM

Üye
xplore ile C:private klasorunden mail klasörunu bulup kopyala (1) seçeneğiyle E:private klasorundeki mail klasöru ile değiştir.

Peki sonra C: Private deki Mail klasörünün içini boşaltırsak Mesajlarımız C: den taşınmış olurmu ?

(mantıken olması gerekli ama bu iş PC ye benzemiyor :) emin olamadım)

JokerGSM

JokerGSM

Üye
bu arada C: private klasörünün içi boş mail diye bir klasör yok maalesef..

americanboy

americanboy

Üye
mesajlara gir mesaj ayarlarından diğeri seç orda mesaj hafızasını hafıza kartı seç diyecekkki telefon hafızasındaki mesajlar taşınsınmı evet de bu kadar ama her hafıza kartını çıkarmada bunu yenile çünkü çıkardığında tekrar telefon hafızası oluyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt