Mesajı Hafıza Kartına Alma Tel Hafızasından

Konu, 'Sony' kısmında mertt tarafından paylaşıldı. Okunma: 3951 | Cevaplanma: 3

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Mesajı Hafıza Kartına Alma Tel Hafızasından

slm arkadaslar p910ide mesaj hafızası telefon hafızasında onu nasıl hafıza kartı yapabilirim klib alıcam
    yeterli hafıza yok dio ki hafıza kartım 512mb

Yazan: mertt
  2. kardeş benim p900 dede aynı dert var bu telefonların en büyük sorunlarıdan biri bana göre pc suitle teli bilgisayar bağla ordan at eniyisi yada kart okuyucu kullan ayrıca sms lerin tel hafızasını doldurur bir süre sonra mesaj alamazsın

3. Evet Aynı Sorun FiLM felan alamıyorsun en basitinden 15 dakikalık bir video bile alamıyorsun
    bunun bir çözümü yokmu bilmiyorum bende ..
    Bende de aynı sorun var Hafıza yeterli değil diyor 2 GB Hafıza kartı varken Ne caip
    Dimi :(

4. Teşekkürler

Mesajı Hafıza Kartına Alma Tel Hafızasından konusuna benzer içerikler

1. Tel hafızasındaki sms leri kart hafızasına aktarma ( 23 Ekim 2005 | Cep Telefonları Genel )

Merhaba Arkadaslar Su an nokia 3650 marka tel kullanıyorum.telefon hafızamda silmeye kıyamadıgım ve silmemem gereken 1000'e yakın mesaj bulunuyor.İcinizde bu mesajları tel hafızasından kart hafızasına nasıl kopyalanabilecegi konusunda bir...
  2. E52 "Hafıza Kartına erişilemiyor. Mesajlar telefon hafızasında saklanacak" hatası ( 27 Ağustos 2010 | Symbian Destek )

E52'yi usb kablo ile pcye depolama modunda bağlıyorum. İşim bitince usb kablosunu çıkarıyorum. buraya kadar herşey normal, fakat bundan sonra mesajları açmak istediğimde E52 "Hafıza Kartına erişilemiyor. Mesajlar telefon hafızasında...
  3. 5230 tel hafızasından hafıza kartına gecme ( 6 Eylül 2010 | Cep Telefonları Genel )

Arkadaslar 2 gün önce almıs oldugum nokia 5230 telefonumda suana kadar bir sorun yasamadım.Gayet güzel bir telefon yapmıslar .Fakat ya bir sorun yada benim anlamadıgım bir konu ile bas basayım sayenizde atlatıcagımızı sanıyorum ben USB ile pc...
  4. n73 hafıza kartından tel hafızasına resim taşıdım resimler kayboldu !!!! ( 14 Kasım 2011 | Symbian S60v3 Destek )

arkadaşlar n73 de hafıza kartından telefon hafızasına resim taşıdım ama resimleri bir türlü bulamadım.kayboldu sanki resimler,acill yardım edin !!!
  5. C5-03 telefon hafızasını hafıza kartına alma ( 23 Mart 2012 | Symbian S60v5 Genel )

Forumda aradım fakat bulamadım. Arkadaşlar amcaoğlunun C5-03'ü Müzik felan almıyor uygulama atamıyor. Cep telefona hafızası dolu diyor. bazı verileri sil diyor. Ne yaptıysak bi türlü hafıza kartına geçiremedik almak istediğimiz dosyaları format...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
05 Eylül 2015 Cumartesi - 15:16:23