Mesaj oturumu 2

Sponsorlu Bağlantılar

ErenMSC

Üye
Paylaşım için :tşk:

@Safak

@Safak

Üye
bu daha guzel olmus yaptiklarina isim versiyon numarasi versen daha iyi olur

tupyupp

tupyupp

Üye
    Konu Sahibi
bunda evolve oturumunu düzenlemistim istediğin ismi verebilirsin çok önemli değil doğrusu

@Safak

@Safak

Üye
yok hem boyle daha guzel hem daha kolay bulunur

akflat

Üye
:tşk:

ShadesOfBLUE

ShadesOfBLUE

Üye
teşekkür ederim, arka plan modda değilde temada gömülüyse, mevcut temayıda paylaşablirmisn ?

tupyupp

tupyupp

Üye
    Konu Sahibi
Arka plan moddadır dostum

ringofdie

ringofdie

Üye
şunu denemek istiyorum ama joshlog modu ilk defa okurmuş gibi oldum onu çözdüm ama bu daha karışık geldi :D

tupyupp

tupyupp

Üye
    Konu Sahibi
Dostum karışık hiç birşey yok oldukça basit konudaki adımları aynen yaparsan sıkıntı yasamazsin :)

ringofdie

ringofdie

Üye
Dostum karışık hiç birşey yok oldukça basit konudaki adımları aynen yaparsan sıkıntı yasamazsin :)
Şu an yaptım çok teşekkür ederim güzel olmuş ben baloncukların renk değişimini okuyordum da kendim yapacakmışım gibi :D sonra baktım konunun sonlarında net cevabı gördüm kolaymış

tupyupp

tupyupp

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim arka planı değiştirmek için dikey yazan resmi değiştirmeniz yeterli :) müsait olduğumda birkaç oturum daha modlamayi düşünüyorum

• Beğen
Tepkiler: ringofdie
Buğra60

Buğra60

Üye
mesaj alırken ve gönderirken kullanılan duygusal ifadeler görünmüyor. Mesajı normal açınca görünüyor sadece. Bunu düzeltmenin bi yolu var mıdır? Çok hoşuma gitti çünkü arka plan ve renk uyumu.

tupyupp

tupyupp

Üye
    Konu Sahibi
mesaj alırken ve gönderirken kullanılan duygusal ifadeler görünmüyor. Mesajı normal açınca görünüyor sadece. Bunu düzeltmenin bi yolu var mıdır? Çok hoşuma gitti çünkü arka plan ve renk uyumu.
haftasonu ilgilenebilirim

tupyupp

tupyupp

Üye
    Konu Sahibi
Düzeltebildiniz mi acaba?
Kardeşim bilgisayarım bozuk. O yüzden ilgilenemedim şu an en son yaptığım ve telefonumda kullandığım modun resmini istersen özelden atayım beğenirsen bunu gönderebilirim

Buğra60

Buğra60

Üye
Kardeşim bilgisayarım bozuk. O yüzden ilgilenemedim şu an en son yaptığım ve telefonumda kullandığım modun resmini istersen özelden atayım beğenirsen bunu gönderebilirim
Olur.

Üst Alt