Mesaj Merkezi Numarası?

Konu, 'Turkcell Destek / Sorun / Şikayet' kısmında TheLastWarrior tarafından paylaşıldı. Okunma: 1586 | Cevaplanma: 4

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Mesaj Merkezi Numarası?

Ben Mesaj Gönderemiyorum Mesajı Yazıyorum Göndere Basıyorum Mesaj Merkezi ve Mesaj Merkezi Numarası Istiyor Mesaj Merkezi Numarası kaç?

Yazan: TheLastWarrior
  2. hangi hat

3. +905329010000 dır. Kolay gelsin.

LAZOFLU bunu beğendi.
  4. çok sağol çok işe yaradı

Mesaj Merkezi Numarası? konusuna benzer içerikler

1. avea mesaj merkez numarası ( 27 Ağustos 2005 | Avea Destek / Sorun / Şikayet )

merhaba, arkadaşlar avea hattım için avea mesaj merkez numarasını verebilirseniz sevinirim. saygılar
  2. Vodafone Mesaj merkez numarası sorunum aciill yardım!!!! ( 1 Mart 2008 | Vodafone Genel Bilgiler / Haberler )

merhaba arakdaslar benım bir n73telefonum war format attım telefona hattım vodafone mesaj atılmıyor mesaj merkezi numarası istiyor ben mesaj merkezi numarasına +90 542 980 00 33 yazdım mesaj merkezi ismindede mesaj merkezi yazıyor onun yerine...
  3. vodafone mesaj merkezi numarası ( 2 Eylül 2010 | Vodafone Destek / Sorun / Şikayet )

arkadaşlar acil yardımınıza ihtiyacım var bende 6600 telefonum var vodafone mesaj merkezi numarası lazım bileniniz varsa lütfen yazsın cevabınız bekliyorum msj. merkezi ismi:mesaj merkezi msj. merkezi numarası: mesaj atıyordum mesaj merkezi...
  4. Avea Mesaj Merkez Numarası ( 9 Eylül 2010 | Avea Destek / Sorun / Şikayet )

Merhaba Arkadaşlar... Ben Faturasız Hat Kullanıyorum 5Bin Sms Yaptım Smslerimi Kullanıyordum Hiç Bir Sorunu Yoktu. Bi Anda Hata Vermeye Başladı. Ben Servis Numarasından Şüphelendim Başıma Geldiği İçin Servis Numarasını Değiştiriyorum Yine...
  5. Xperia Neo Mesaj Merkez Numarası ( 24 Aralık 2011 | Sony )

Telefonum sms göndermediği için mesaj merkez numarasını kontrol etmek istedim ancak bir türlü bulamadım; bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirlerse sevinirim.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
30 Ağustos 2015 Pazar - 4:32:11