menüde hareketli resim oynatma...

Konu, 'S60 Resim Gösterici/Düzenleyici' kısmında kacaksevgilim tarafından paylaşıldı. Okunma: 57937 | Cevaplanma: 135

1. menüde hareketli resim oynatma...

Arkadaşlar hepinizin bildiği gibi s60 larda maalesef hareketli resim oynatamıyoruz.bu küçük program bu sorunu tamamen ortadan kaldırıyor.forumda aradım bulamadım bende ekliyeyim dedim.istediğiniz animasyonu seçip oynatabilirsiniz...:)

Yazan: kacaksevgilim

menüde hareketli resim oynatma... - Ekli Dosyalar - İndir, Yükle, Download:

sinerjim, Thales, ercncntl ve 36 kişi daha bunu beğendi.
  2. Tam Aradığım Program Kardeş Çok TeşekkürLer.. :alkis:alkis:alkis:alkis

3. Teşekkürler Dostum

4. güzelmiş

5. çok saol kardeşş

6. güzel pro gerçekten

7. paylaşımın için teşekkürler

8. teşekkürler

9. güzelmiş...ama ben kullanmayacağım..

10. teşekkürler

11. ne yazıkki os 7 nin üstündeki sürümlerde kullanılamıyor sahsen bende kullanamıyorum ve yorumlarınız içinde ayrıca teşekkür ederim

12. :Dsaolasın

13. hareketli duvar kağıdı koymak için mi _?

14. sağol kardeş güzel program

15. teşekkürler

16. ben bu pro.ı yükledim ama benim telefon bunu açmadı (nokia6630) acaba python filan mı lazım

17. os 7 den daha güncel symbian sürümlerinde kullanılamıyor 6630 sıymbian os 8.1 sürüme sahip.yükler proyu tel ama bu yuzden malesef çalışmas zaten bende de çalışmıyor :=)

18. çok sağol kardeş...emeğine sağlık...

19. gerçekten güzel yaa

20. tsk krds..........:)

menüde hareketli resim oynatma... konusuna benzer içerikler

1. Osmanlı hareketli resim ( 27 Ekim 2007 | Wallpaper ve Animasyon )

Arkaplan olarak kullanılabilecek hareketli resim http://img525.imageshack.us/img525/3286/osmanlsn8.gif
  2. Menüde duvar kağıtlarını hareketli oynatma Programı varmı??? ( 8 Ocak 2010 | Symbian Destek )

arkadaşlar forumda araştırdım bir türlü bulamadım menüde resimlerin hareketli olmasını istiyorum bir kac program denedim olmadı 6630 icin hareketli resim oynatma programı verin lütfen tel modeli 6630 yardımlarınızı bekliyorum:bilmm
  3. Facebook Hareketli Resim Ekleme? ( 14 Haziran 2010 | Webmaster )

Merhabalar, facebook da haretli resimler paylaşılıyor,bu nasıl eklenir bilen varmı acaba? Kaynak ...
  4. hareketli resim ( 22 Kasım 2012 | Symbian^3 Cihaz Destek )

arkadaşlar bn telefonumun ekranına hareketli resimler koymak istiyorum ama NOKİA N8-00 telefonunda bi türlü halledemedim ekrana hareketli resim koymanın bi yolunu bilen varsa sevinirim 6600 gibi eski model tellerde ownskin animatör gibi prolarla...
Yüklüyor...
01 Eylül 2015 Salı - 15:08:47