MemoryUp Pro Mobile RAM Booster Symbian (Ram Yükseltici) v. 3.8 (17 mart 2011 son sürüm)

Sponsorlu Bağlantılar

CriticDamaj

CriticDamaj

Üye
    Konu Sahibi
MemoryUp Pro Mobile RAM Booster Symbian (Ram Yükseltici) v. 3.8 (17 mart 2011 son sürüm)

Handango Şampiyonası Ödülü - En İyi Telefon Aracı
Desteklenen Platformlar: BlackBerry, Android, Symbian, Windows Mobile ve J2ME etkin Smartphone

HAKKINDA

Bir mobil cihazın performansını kaynaklarını, özellikle telefon belleği veya RAM ile sınırlıdır. Büyük mobil kullanıcıların karşılaştığı yaygın bir sorun, birden fazla aynı anda çalışan uygulamaları desteklemek için yetersiz çalışan bellektir. Yetersiz bellek sistemi yavaşlama, uygulama hataları, hatta sistem çökmelerine neden olur.

Ürün, MemoryUp Pro, özellikle bu kritik sorunu çözmek için tasarlanmıştır. Mobil sistemin Java Virtual Machine (JVM) kontrolünü alarak, bu sistem kaynakları serbest bırakır ve daha iyi kullanılması için kullanılmayan RAM reclaims. Mobil RAM optimizasyon uygulamaları ve mobil sistemi için kullanılabilir daha fazla bellek yaparak cep telefonu performansını artırır. Gibi dünya çapında binlerce kullanıcı tarafından ifade verdi, MemoryUp Pro etkin bellek yetersizliği sorunlarını çözmek ve önemli sistem istikrarı ve uygulama performansını artırabilir.

MemoryUp Kişisel gelişmiş versiyonu olarak MemoryUp Pro mobil cihazınıza artırmak için kapsamlı işlevsellik ve daha fazla esneklik sağlar. Otomatik olarak kullanılmayan telefon belleğine kurtarır ve arka planda bellek ayırma optimize eder. MemoryUp Pro (Hücre Booster) de bellek sızıntıları düzeltmeleri ve donma-up ve çöker sisteme engeller. Bu BlackBerry en yüksek hızda çalışmasını sağlamak için birçok gelişmiş özelliklerini kullanır. Ve daha da önemlisi, göz önünde tüm kullanıcılar için tasarlanmıştır; siz deneyimli veya acemi ister, MemoryUp Pro kafa karıştırıcı ya da sınırlama olmadan istediğiniz özellikleri verecektir. Ayrıca Pro ve Kişisel arasındaki fark ilginizi çekebilir.

Diller: İtalyanca İngilizce, Almanca, İspanyolca.

Güncelleme

Sürüm 3.8 (17 Mart 2011) Yeni!
1. 'Otomatik Boost "fonksiyonu Optimizasyon: Otomatik artırma frekans arıtma, otomatik artırma algoritma geliştirme
2. Daha fazla kullanılmayan bellek kurtarmak için optimizasyonu 'Quick Boost' algoritması
3. BlackBerry OS 6.0, Android OS 2.2 ve 2.3 ve Windows Mobile akıllı telefon kullanıcıları için kullanıcı arabiriminde Optimizasyonu
4. Diğer küçük iyileştirmeler

Download:

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: ENGİN55, pulili, by_suskun2323 ve 1 kişi daha

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
teşekkürler

by_suskun2323

by_suskun2323

Üye
emeğine sağlık

tektonik1907

tektonik1907

Üye
emeğine sağlık usta güzel paylaşım

CriticDamaj

CriticDamaj

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederm :)

dj eşref

Üye
kardes tesekkur ederım yukledım ama regıster kodunuda bılıyorsan yazarmısın bendekı bu programın bır dusugu onun regıster kodu 20 tane sıfırdı bunada boyle yapayım dedım kabul etmedı........

CriticDamaj

CriticDamaj

Üye
    Konu Sahibi
Kardes suan elimde register kodu yok bende bilmiyorum 20 tane 0 olması lazmdı ama oda olmuyor diyosn fixlemisler yani arastırıcam bulursam hemen paylasıcam burda...

AbdulkadirAvan

AbdulkadirAvan

Üye
Teşekkürler Register Kodunu Bekliyoruz

CriticDamaj

CriticDamaj

Üye
    Konu Sahibi
tmm kardeslerm en kısa zamanda paylasıcam siz 20 tane 0 ve 10 tane sıfır deneyin

speed92

speed92

Üye
teşekkürler

Mr.Trojan

Mr.Trojan

Üye
Sağol...

Revenge94

Üye
Teşekkürler

u_cosar

u_cosar

Üye
teşekkürler

arslanyurek

arslanyurek

Üye
kardes sagolda buna herhangi bi ayari varmi sadece kurmak yeterlimi..

heatblast

Üye
n95'de %30 free mem diyor quick boots yaptırınca %25'e düşüyor?. artması gerekmiyormuydu?

securıty t.c

Üye
Slm. linkler gözükmüyor.

Symbianist

Symbianist

Üye
Teşekkürler

Sessiz.Gemi

Sessiz.Gemi

Üye
bu program başlı başına ram için bir yük olmakla birlikte java ile yazılmamış olsaydı işe yaradığına daha fazla inanırdım

• Beğen
Tepkiler: mehmet3437
Symbianist

Symbianist

Üye
bu program başlı başına ram için bir yük olmakla birlikte java ile yazılmamış olsaydı işe yaradığına daha fazla inanırdım

katılıyorum rami arttırmak şöyle dursun bilakis azaltıyor

CriticDamaj

CriticDamaj

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim

Üst Alt