mayıs 21.inde askere gidiyorum sizlere danışmak ıstedim

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Uqur5445

Üye
    Konu Sahibi
mayıs 21.inde askere gidiyorum sizlere danışmak ıstedim
eşya olarak ne gotureyim orda eşya vericeklermi kız arkadasımla 2.5 senedir cıkıyoruz bırakmam diyor sizce uzak kalınca farklı olurmu yuzuk resim cuzdan goturebılirmiyim sacımi 3 numara ya kestır sem orda yinede keserlermı simdilık bu kadar

yaren_dede

yaren_dede

Üye
hiçbirşey götürme traş köpüğü ve jilet götür yeter birde beyaz don veriyorlar bilgin olsun
telefon kulübesinden konuşursun kız arkadasinlada usta birliği zaten fazla kasmıyorlar artık dert etme cep telefonu filan konuşursunuz
1 ayda izin hakkın var

Uqur5445

Üye
    Konu Sahibi
annemler yesil atlet havlu falan almıslar sampuan falan gotureyim mi

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
sacını kestir kızı unut en fazla 2 ay surer ben bes yıldır cıkıyodum askerde ayrıldım 3gun once bende bitirdim hic birşey goturmene gerek yok orda herşey yarı fiyatına var zaten yüzük takmana birşey demezler ama ayrılınca zatn gerek kalmaz

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
www.maxicep.com/konu-disi/askerligin-bana-ogrettikleri-645338.html
yazımı oku beni anlarsın

kraldost

kraldost

Üye
askerlik yan gelip yatma yeri değildir dostum bu şekilde gideceksen gitme her şeyi sevdiğin dahil bir kenara koyacaksın aklında olacak ama ruhunda vatanın olacak git aslanlar gibi askerliğini yap gel paşalar gibi yaşa sana tavsiyem anılarını yaralayacak cisimleri yanında götürme derin duygularda ağır yaralar alabilirsin örnek yüzük resim v.s herhangi bir nesne...

Orada yep yeni çevre dostluklar ortamlar kuracaksın dışardaki arkadaslarını daha iyi tanıyacaksın en iyiside aslan gibi terbiye alacaksın bundanda övünmelisin

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
askerlik yan gelip yatma yeri değildir dostum bu şekilde gideceksen gitme her şeyi sevdiğin dahil bir kenara koyacaksın aklında olacak ama ruhunda vatanın olacak git aslanlar gibi askerliğini yap gel paşalar gibi yaşa sana tavsiyem anılarını yaralayacak cisimleri yanında götürme derin duygularda ağır yaralar alabilirsin örnek yüzük resim v.s herhangi bir nesne...

Orada yep yeni çevre dostluklar ortamlar kuracaksın dışardaki arkadaslarını daha iyi tanıyacaksın en iyiside aslan gibi terbiye alacaksın bundanda övünmelisin

en doğru konuşmayı yaptın dostum

Astrosman

Astrosman

Üye
Hayırlı tezkereler

KayraBey

KayraBey

Üye
Kendini TSK'nın ellerine bırak.O sana herşeyi verir rahat ol.Saçını da keser banyonuda yaptırır.

Uqur5445

Üye
    Konu Sahibi
kiza cok baglıyım abi ya içimi kararttınız

yaren_dede

yaren_dede

Üye
askeriyenin kapısından girdiğinde hiç aklına bile gelmez ayrılık filan, kavuşacağın günü düşünürsün rahat ol sorun olmaz.
bir evin kapısından çıkarken koyuyor adama
birde askeriyenin kapısına geldiğinde
kendini içeri at zaten hiç anlamadan bitiyor

---------- Eklendi @ 22:23:39 ---------- Yazıldı @ 22:21:17 ----------

birde içeri girdiğinde paranı bankaya yatırtıyorlar, sakın yatırma sonra çekmeye vakit bulamıyorsun
devamlı uzun kuyruklar oluyor ve zaman kısıtlı

rmznx5

rmznx5

Üye
kardes ben 91e 2 askerım suandada kovustan yazıyom :) ben askere gıderken aynı mayıs 23te gıttım uzerımde bı tsort bıde elımde sulus sana orda sampuan dıs macunu fırcası ıclık parka bere kep aklın almayacak malzeme verırler zaten sıvıl elbıse dagıtıma kadar pek gormezsınn yuzunu sonra dagıtımda zaten usta bırlıgıne gıderken telefondur yusuk tesbıh ne ıstıyırsan gotur acemılıkte hıc canta goturme pısman olursun zaten verdıklerı cantayı tasıması olum bu arada hayırlı teskereler Allah kaza bela vermesın sag salım gıder gelırsın ..bıd enereye dustun ?

Malamadrı

Malamadrı

Üye
bende kasım da gidiyorum :( :(

---------- Eklendi @ 03:41:14 ---------- Yazıldı @ 03:40:45 ----------

bu konu bana da lazım diye hepsini okudum

rmznx5

rmznx5

Üye
bıde yazmıssın ya yesıl atlet falan hıc goturme bence gıydırmezler sarı oldu atletlerın rengı ben acemılıkte carsımı kıtlettım yesıl renkten dolayı havlu goturme ordan el havlusu ayak havlusu ve banyo havlusu verıyolar kızada baglıysan askerde bıraz uzak kalman lazım en azından acemılıkte zaten telefonda sıra bulamazsın bıde kontor kartından cok pahalı tutar telefonda sıra bulamazsanda mıllet yemek sırası beklerken gıt telefonla konus o zamana sıra bıter yemegını yersın :)

Malamadrı

Malamadrı

Üye
yazı çıkarıp öyle gidicem :)

.Murat.

.Murat.

Üye
hiç bir şey alma kardeşim yanına çantan bile olmasın herşeyi oradan verirler yada alırsın

Malamadrı

Malamadrı

Üye
valla bir ajanda al kalın bir ajanda al acemilik boyunca çarşı izin yok o nedenle ajandaya günlük tutarsın şiir yazarsın yazıp çizip karalarsın vakit harcarsın boş vakitlerde benim düşüncem bu

rmznx5

rmznx5

Üye
acemılıkte zor bulursun bos vaktı :) kovusa kendını atarsan tek dusundugun uyumak olur yorgunluktan

rmznx5

rmznx5

Üye
kasım cok soguk olur mayısta cok sıcak ıkısıde kotu zaman

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt