maxiplus5 turkcell uygulamalarını root yapmadan kaldırmak !!

Sponsorlu Bağlantılar

gebze34

Üye
    Konu Sahibi
maxiplus5 turkcell uygulamalarını root yapmadan kaldırmak !!
herkese kolay gelsin arkadaşlar.kullanmış olduğum turkcell maxiplus 5 cihazımdaki turkcell uygulamalarından kurtulmak için yaptığım araştırmalar sonucunda bulduğum bir yolu anlatacağım.kendi telefonumda denedim ve sonuç başarılı :))

-İlk önce telefonu kapatıyoruz
-daha sonra telefonu açma düğmesine basıyoruz
-turkcell yazısı çıktığında ses kısma tuşuna basıyoruz ve telefon açılana kadar basmaya devam ediyoruz
-telefon açıldığında sol altta güvenli mod yazısını gördüğümüzde ses kısma tuşunu bırakabiliriz
-bu adımdan sonra istediğimiz uygulamaları artık kaldırabiliyoruz
-istediğimiz uygulamaları kaldırdıktan sonra telefonu kapatıp normal şekilde yeniden başlatıyoruz ve artık turkcell uygulamalarından kurtulmuş oluyoruz :))

(UYARI!!! Yanlış uygulama kaldırılmasından doğacak hatalardan kullanıcılar sorumludur )

4411

Üye
İşe yaramıyor sanırım :D

gebze34

Üye
    Konu Sahibi
ben kendi telefonumda denedim çalıştı :)

4411

Üye
Güvenli modda açtıktan sonra uygulamaları nasıl kaldırdın?

gebze34

Üye
    Konu Sahibi
uygulama yöneticisinden istediğim uygulamaları seçerek uygulamaları kaldır dedim ve kaldırdı o şekilde yaptım

man7yak

Üye
uygulama yöneticisinden istediğim uygulamaları seçerek uygulamaları kaldır dedim ve kaldırdı o şekilde yaptım

muhtemelen root etmişsin telefonu. Çünkü evet güvenli modda açılıyor, fakat uygulama yöneticisine geldiğinde yine de sadece devre dışı bırak sekmesi aktif oluyor. Bu sekme normal zamanda da aktif

gebze34

Üye
    Konu Sahibi
hayır rootlamadım ama başka maxiplusta baktığımda bendeki seçenekleri göremedim bende anlayamadım bu durumu tam olarak

mtncelik

Üye
güvenli modda uygulama yöneticisinde türkcell uygulamaları çıkmıyorki kaldıralım

ker09

Üye
guvenlı modu nasıl kapatıcaz??

1978

1978

Üye
Kardeşim eline sağlık çok yardımcı oldun allaha razı olsun alaha emanet ol....

• Beğen
Tepkiler: balasagun77

Üst Alt