Max. 750 TL ye kadar android telefon önerir misiniz!..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
meg1ddo

meg1ddo

Üye
    Konu Sahibi
Max. 750 TL ye kadar android telefon önerir misiniz!..
arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi 750 tl ye kadar bütçem var öncelikli olarak HTC olmak üzere android telefon önerilerinizi bekliyorum... bu paraya alınabilecek en iyi performansı verecek model söyleyebilir misiniz? sadece HTC ve Samsung öneri bekliyorum... veya bu paraya iyi bi android telefon bulamazsın diyorsanız ikinci el olarak iyi bir model öneririmisiniz tabiki 750 TL yi aşmayacak, şimdiden teşekkürler...

egemen1903

Üye
ikinci el düşünürseniz SGS derim. temiz bulursunuz sanırım. sıfır telefonlar arasında bence SGS ayarında bir şey almanız zor.

PriZm

PriZm

Üye
ben sgs mi 650 tl ye almıştım.

750 tl ye desire hd falan olur.

Peocawe

Peocawe

Üye
Bence ideos x5 al kalanıda cebinde dursun :D

PriZm

PriZm

Üye
Evo 3D 2. el o fiyatlara bulabilirsin.

tuzluca76

tuzluca76

Üye
Optmius Black sıfır, Desire Hd ikinci el

seymen16

seymen16

Üye
750 liraya Optimus Black sıfır alamaz. İdeos X5'i tavsiye ederim.

"ForeverAlone"

"ForeverAlone"

Üye
Bence Ideos X5.İkinci elde tonlarca sorun çıkıyor...

raprap95

Üye
aynen arkadaşın dediği gibi yap sgs 2.el al 0 bir sürü para alma araştır 2 aylık telefonlar falan var.

meg1ddo

meg1ddo

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar sadece htc veya samsung almayı düşünüyorum özellikle htc , ona göre öneri yapsanız çok sevinirim...

61semih

61semih

Üye
ıkıncı el olarak galaxy s tavsıye ederım eger sıfırdan baska almam dıyorsan motorola defy,ve 20 30 tl daha eklersen kı eklemelısın sony xperia v yi onerırım bu telefon favorım bu aralar hem gpu hem ıslemcı ekran cozunurlugu vede sony nın kamerası var fıyatıda cok ıyı.bence yenı bır f/p telefonu budur.

senam38

Üye
htc desire z güzeldir sıfırını o fiyata bulursunuz biraz daha eklerseniz desire s alabilirsiniz

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
2. el alacaksan yazılımına çok takılma donanımsal bir sorunu olup olmadığına bak/baktır
kullanan bilmiyorsa içini doldurmuştur yazılımı bozuldu diye ucuza satar, donanım sağlamsa bi format atar root yapar çiçek gibi kullanırsın ;)

PriZm

PriZm

Üye
Galaxy S.

yalcincha

Üye
bence en iyisi htc desire z

vatan pc de 750 tl

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt