MATEMATİK-1 Konu Anlatım Videoları

Sponsorlu Bağlantılar

ryshtu

Üye
    Konu Sahibi
MATEMATİK-1 Konu Anlatım Videoları
MATEMATİK-1 ders videoları

Öncelikle bir öğrenci olarak, interneti kotalı olup da ders videolarını izleyememek nedir bilirim. :)
Bunun için sizlere ders videolarını upload ettim. ister tek tek indirebilir ister tek partta hepsini indirebilirsiniz.(Eğer beklemeyi sevmiyorsanız tek seferde indirin.)

Eğer internetiniz kotanız dolmak üzere ise internet cafede indirip evinize yükleyebilirsiniz.

Şimdilik sadece MATEMATİK-1 konularının bir kısmını upload ettim. İlerleyen zamanlarda tüm derslerin videolarını sizlere sunacağım.
Videoların süreleri 25dk ve 50dk aralıklarda değişmektedir.
Videolar ekolhoca.com ve cebirsel.com dan alıntıdır.
iyi seyirler diliyorum. Allah zihin açıklığı versin.

( Videolar flv formatlıdır. Eğer izlemekte sorun yaşıyorsanız, FLV playeri indirebilirsiniz.
)

(Eğer böyle paylaşımlar yasak ise cevap yazın hemen sileyim. Hiçbir amacım yok. Sadece kendim bizzat yaşamış olduğum için yardımcı olmak istiyorum. Eğer yardımım dokunduysa ne mutlu bana. )
İçerik ' KalendeR ' tarafınca düzenlendi.
Sebep: Link kırık ve kural dışı paylaşım

ryshtu

Üye
    Konu Sahibi
konu güncel herkes yararlansın

joygame

Üye
File was not found. It could possibly be deleted. diyor.İndiremiyorum :S

Twitter

Twitter

Üye
File was not found. It could possibly be deleted. diyor.İndiremiyorum :S

İndiremezsiniz çünkü linkler ölmüş(kırık) onun yerine googleden "MATEMATİK-1 Konu Anlatım Videoları" diye aratırsanız bir çok siteye ulaşabilirsiniz.

Size tavsiyem kotanız sınırsızsa veya idareli kullanıyorsanız "ekolhoca"nın videolarına bir bakın(yanılmıyorsam izlemesi ücretsiz):

Eğer bu videoları satın almak da isterseniz iletişim penceresinden gerekli linke ve bilgilere ulaşabiliyorsunuz..

Astrosman

Astrosman

Üye
Şu matematiği de yaptık mı...

oguzaydin

Üye
27 gün sonra ygs var ya :(

' KalendeR '

' KalendeR '

Üye
Linkler kırık ve indirme bağlantıları bulunduğu için içeriği temizledim. Anlatım vidyoları youtube gibi diğer başla vidyo paylaşım siteleri aralığınca sunarsanız bu sorun ortadan kalkacaktır. Paylaşımınız için teşekkürler yine de.

steepmany1

Üye
asdfa

Üst Alt