Masaüstü simgelerin altındaki mavi gölgeleri yok etme.

Konu, 'PC Donanım Teknik Yardım' kısmında darkblue007 tarafından paylaşıldı. Okunma: 11984 | Cevaplanma: 1

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Masaüstü simgelerin altındaki mavi gölgeleri yok etme.

Görüntü Özellikleri > Masaüstü > Masaüstünü Özelleştir > Web
    kısmında bulunan Masaüstü öğelerini kilitle seçeneğinin işaretli olmasıdır,, bu seçeneğin önündeki tik kaldırılmalıdır.

< Resmi açmak için tıklayın >

Bunun 2. sebebi;

Bilgisayarım sağ tuş > Özellikler > Gelişmiş > Ayarlar > Görsel Efektler kısmında bulunan Masaüstündeki simge etiketlerinde bırakma gölgesi kullan seçeneğinin seçilmemiş olmasıdır,, önüne çentik koyunuz.

< Resmi açmak için tıklayın >

Yazan: darkblue007

Masaüstü simgelerin altındaki mavi gölgeleri yok etme. konusuna benzer içerikler

1. "Masaüstü" simgeniz mi silindi.

Masaüstü simgeniz mi silindi. Alın size oluşturma yöntemi : Hızlı Başlat'tan yanlışlıkla (veya bilerek) sildiğiniz "Masaüstünü Göster" simgesini aşağıdaki adımları uygulayarak tekrar oluşturabilirsiniz. Şimdi Not Defteri'nden yeni...
  2. Gölgem yok!..

Gölgem yok! gölge verecek ağacım yok! Hastayım, hem de yatalak hasta! Çârem yok, ilacım yok! İsyan içinde geçti bütün hayatım. Sağlam, aslâ yıkılmaz sanırdım, geçti başıma hayâl çatım. Bağışlanmama vesile mîracım yok! Bir gün bitecek...
  3. Masaüstü Simgeleri Savaşıyor!!!

http://www.xs4all.nl/~jvdkuyp/flash/see.swf :d:
  4. "Demirören gölge etmesin"

Orman'dan sert açıklama... Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Yıldırım Demirören'den beklentilerini açıkladı. Orman, "Beklediğimiz iki şey var. Birincisi; gölge etmemesini, ikincisi de bu parayı Beşiktaş'a bir an evvel bağış yapmasını...
  5. masaüstü simgeleri

arkadaşlar yandexi kaldırıcam derken masaüstündeki simgeler değişti ama özellik olarak yani sağ tıkla birlikte aç yaptım mozilla yaptım hepsi mozilla oldu mozillaya girince indirme çıkıyo ve indirince mozilla amblemi bi şey iniyo oda çalışmıyo...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
06 Temmuz 2015 Pazartesi - 19:00:06