masaüstü simgeleri

Sponsorlu Bağlantılar

melancholy11

melancholy11

Üye
    Konu Sahibi
masaüstü simgeleri
arkadaşlar yandexi kaldırıcam derken masaüstündeki simgeler değişti ama özellik olarak yani sağ tıkla birlikte aç yaptım mozilla yaptım hepsi mozilla oldu mozillaya girince indirme çıkıyo ve indirince mozilla amblemi bi şey iniyo oda çalışmıyo siliyorum neye girersem mozilla açılıyo (kısayolları) ve programın kendisi yine iniyor resim atıcaktım fakat paint açılmıyor tune up 2007 yi denedim olmadı bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim windows 7 64 bit sistem oyunlara nerden giriyorsun derseniz masaüstündeki kısayol dan dosya konumundaki orjinalinden giriyorum arkadaşlar citti bi sorun haline geldi çalıştır bile açılmıyor artık

Uhops

Uhops

Üye
asfjlafs.txt diye notbelgesi açmaya çalış. İçine 123456789 yaz. tarayıcımı açılcak not belgesimi :hmmm

melancholy11

melancholy11

Üye
    Konu Sahibi
hiç birşey açılmıyor :hmmm

Uhops

Uhops

Üye
çalıştıra gel başlat menüsünden taskmgr.exe yaz. Arka planda çalışan bişey var mı bak bi

melancholy11

melancholy11

Üye
    Konu Sahibi
çalıştırda açılmıyo açılıyo ama mozillaya giriyo yani işlev görmüyo :/

Adilx05

Adilx05

Üye
Dostum Back Up Yapabiliyosan Yap Kayıt Defteriyle İlgili Bi Problemdir Büyük İhtimalle :oke:

Invoke

Invoke

Üye
Farklı bir kullanıcı hesabı al, o hesapta düzgün devam eder, dosyalarını aktarır, bu hesabı da silersin.

Uhops

Uhops

Üye
Mozillayı bilgisayardan kaldır. Çalıştıra taskmgr.exe yazınca nedden açılmadı hata falan mı verdi?

melancholy11

melancholy11

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler arkadaşlar başka hesap kullanıyorum sorun çözüldü

Üst Alt