manisa istasyonu...

Konu, 'Kendi Çektiğiniz Fotoğraflar' kısmında dreamboys69 tarafından paylaşıldı. Okunma: 8496 | Cevaplanma: 18

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. < Resmi açmak için tıklayın >

2. istasyonumuzdan güzel bi kış resmi... :oke:
    İzmir'den Manisa'ya gelmek isteyen arkadaşlara tren yolculuğunu tavsiye edebilirim. ;)
    çok eğlenceli oluyor. biz uğurla İzmir buluşmasına trenle gelmiştik we çok eğlenmiştik.
    artık istasyonumuzu da gördünüz, yabancılık çekmezsiniz... :naughty:

3. aynen işallah bigün gelirim yanına ugur trenle :):)
  4. buyur gel,beklerim:oke:
  5. maşallah yeşil çimleri budamak lasım baya uzamış ilgisizmiş bu belediyede haa :):)
  6. :kop::kop::kop:
    bencede, kış mevsiminin yeşil çimlerinin budanma vakti gelmiş... :ehe:ehe:ehe
  7. demir yollarının kenarlarına dikkat ederseniz görürsünüz.:sopa::@dalga geçilecek bir şey varsa neyse.....
  8. bizim buralarda kışlar böyle... :oke:
    yanlış anlaşılma war sanırım...
    ya dalga geçme falan yok, sadece senin koyduğun resimden bahsediyomuşsun gibi anlaşıldı, espri mahiyetinde... karlardan, yeşil çimler gibi bahsediyomuşsun gibi olmuş cümle. bizim buralarda çim yerine kar warmış gibisinden. aslında virgülden sonra enter yapsadın yanlış anlaşılmazdı kanımca...:oke::deal:
  9. ben yanlış anlamaya neden olacak bi noktalama yada anltım bozukluğu göremedim. yaptığınıza gücendim açıkcası
  10. kurtoglu ben resmi paylaştıgım için anladım senin demek istediğini yanlış anlamışlar,ama bunda bozulcak bişey yok.amaç hoş vakit geçirmek.:oke:
    senin resimdeki karların çokluğunu bahsettiğini sanmişlar o yüzden yanlış anlama olmuş:oke:
  11. evet ben de ilk yanlış anladım dikkat edince bi kusr yok
  12. güzel grafik yakalamışsın
  13. kuzen bu resmi tam olarak nerden çektin merak ettim?
  14. köprü vardı şimdi köprüyü ileri taşıdılar,hatırladınmı?
  15. hatırlamadım :(halbuki nerdeyse hergün oralardan geçiom
  16. ya kuzen stadyuma giderken demiryolundan geçerken eski bir köprü vardı,söktüler taşıdılar ileriye?köprü bu kuzen ufak bişey değil:ehe
  17. yaws kuzen ben köprüye falan bakmıom kii!!ben kendimi bi an önce okula atayım bir an önce bitsin okul evime gideyim die bakıyorum bu arada tabii köprü gözden kaçmış :islik
  18. resimin üzerindeki yazıyı okuyunca resimden bahsediyormuşsun gibi anlaşılıyor..kurtoğlu85 :oke:
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.