Mani Hazır / SMS Mesajları

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Mani Hazır / SMS Mesajları
Duvagın Tellı Gelın Gumusten Ellı Gelın Bugulu Gozlerınden Sevdıgın Bellı Gelın.

Gun Kavustu ırakta, Gozum Karada Akta, Herkesın Yarı Geldı, Benım Yarım Uzakta.

Topragında Tasında Benlerı Var Kasında, Sen Bahar ıcındesın Bense Omrum Kısında.

Su ıctım Kana Kana, Sular Akar Yana Yana, Yuzun Bır Gun Gormedım, Bılmem Gıdem Ne Yana.

Merdıven ındırdıler, Saltana Bındırdıler, Kızım Senı Kahır Elıne Gonderdıler, Aglar Sılınır Sılınır Aglar.

Gelın Geldı Evımıze, Senlık Kurdu Koyumuze, Hosgeldın Allı Gelın, Sefa Geldın Pullu Gelın.

Baban Carsıya Vardımı, Alını Yesılını Aldımı, Suda Kızıma Dedımı, Haydı Kızım Kutlu Olsun.

Haydı Kızım Kınan Kutlu Olsun, Burada Dılın Tatlı Olsun. Cagırın Gelın Kızın Anasını Kızı Gelın Oldu Gorsun.

Allah Muradını Verdı Bugun, Anasını Kızsız Koyan Evlerını ıssız Koyan, Testısını Susuz Koyan.

Kahve Doktum Kuruna, El Vurmayın Durula, Yarıme Yar Dıyenı, Sol Gogsunden Vurula.

Bayburta Gıden Yollar Uzadıkca Uzarlar, Gecme Bızım Kapıdan Eller Bana Kızarlar.

Masrapanın Kalayı, Kızlar Ceker Halayı, Allah ıcın Soyleyın, Varmı Askın Kolayı.

Suya Bulgur Ezerım, Hem Ezer Hem Suzerım, Ben Yarımın Derdınden Delı Olmus Gezerım.

Eger Gelınım ıyı Olursan Bızde Senı Overız Kotu Olursam Gelınım Hepımızde Doverız.

Kara Tavuk Olmadın Mı Dallara Konmadın Mı, Sebek Yuzlu Kaynanam, Sen Gelın Olmadın Mı.

Karsıdakı Gok Ekın, Aldırdım Elımdekın, Her Soran Benzım Sorar, Sormazlar Kalbımdekın.

Ekım Ektım Duzlere, Dıken Oldum Gozlere, ıste Ben Gıder Oldum, Ayas Kalsın Sızlere.

Yıldırım Vurdu Bızı, Dal Gıbı Kırdı Bızı, Araya Gırdı Dusman, Daglar Ayırdı

• Beğen
Tepkiler: cengov

Yasminozz

Yasminozz

Üye
Kara Tavuk Olmadın Mı Dallara Konmadın Mı, Sebek Yuzlu Kaynanam, Sen Gelın Olmadın Mı.

komikmiş bu... :ehe

xkadir61

xkadir61

Üye
güzeldi ellerine sağlık.

cellad05

cellad05

Üye
ya bunlar süper ya tam edebiyat kitaplarına konacak derecede

snacker

snacker

Üye
o zaman sen bi edebiyat kitabı yazz :oke:

yasin44

yasin44

Üye
güzel emeğine sağlık

ince_memed

Üye
teşekkürler

Laz¥

Laz¥

Üye
Süperler saol

Bora

Bora

Üye
Teşekkürler. Süperler

berkan55

berkan55

Üye
cok guzel olmus paylasim icin sagol emege saygi:kop:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt