Mail.ru Agent artık Türkçe olarak da kullanılabilir!

Konu, 'Network, İnternet ve Güvenlik' kısmında backspace11 tarafından paylaşıldı. Okunma: 204183 | Cevaplanma: 3

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Mail.Ru Agent Türkçe

  Rusya kaynaklı anlık mesajlaşma yazılımı olan Mail.ru Agent’in indirme bağlantıları, özellikleri gibi bir çok yazı blog üzerinde mevcut. Arama yaparak erişebilirsiniz. Eski sürümlerde bulunmayan Türkçe dil desteği son sürümle birlikte geldi. Artık Mail.ru

  Agent’i kullanırken en çok şikayet edilen dil desteği olmaması ve Rusça’nın anlaşılmaz bir dil olması nedeniyle yaşanan sorunlar yaşanmayacak. Türkçe dil desteği ile Mail.ru Agent’i kendi sayfaları üzerinden ya da blaef.com üzerinden indirebilirsiniz.

  Ek: Mail.ru Agent’ı Türkçe olarak kullanmak isteyenler, kurulum esnasında Türkçe seçeneğini seçerek Türkçe olarak kullanabilirler. Yalnızca Agent (yazılım) Türkçe olarak kullanılabilir. my.mail.ru’da Türkçe özelliği yoktur.

  Mail.ru Agent ile ilgili ya da my.mail.ru ile ilgili sorular, alt kısımdaki yorum gönderim alanından sorulabilir. Türkçe’ye çevirim istemeyiniz.
  Birleştirilmiş konu:
  Mail.ru Agent Nedir?

  Mail.ru Agent bir anlık mesajlaşma yazılımıdır. Ana dili Rusça olan bu yazılımın, diğer dillerde de desteği mevcut. Bu diller, eski birlik üyeleri olan Kazakistan ve Azerbaycan gibi ülke dillerin yanında İngilizce gibi evrensel diller. Bu yazılım, bildiğimiz MSN Messenger yazılımı ile ortak amaca sahip fakat bundan ayıran en önemli özelliği, yine bildiğimiz Facebook sitesi gibi my.mail.ru adresi ile etkileşimli olması. Yani MSN ile Facebook’un birleştirilmiş halini düşünebilirsiniz. 2001 yılından bugüne kadarki zamanda milyonlarca kullanıcıya ulaşmışlar ve oldukça gelişmiş bir alyapıları mevcut. Bu nedenle tercih edilmeye devam ediliyor.

  Mail.ru agent, yukarıda belirtilen kısımların, bilgisayar üzerine kurulan kesimidir. Bunun, internet kesimi ise my.mail.ru adresidir. Kayıt olmak isteyenler, yalnızca Rusça desteği olan bir form üzerinden kayıt olabilirler. Yalnız hatırlatayım, kullanımı Rusça bilmeyenler için çok sıkıntılı geçebilir.

  Yazılımın herhangi bir sınırlanması olmadığı için bir arama ile 100 kişiye kadar ekleyebiliyorsunuz. Türkiye kaynaklı bir hesap açtığınızda Azeri ve Kazak vatandaşları da size hücum edebilir. (Ekleyebilir ve ötesi…) Güvenlik yönünden bir zaafı bulunmakta; herhangi bir “engelleme” özelliği bulunmamakta. İsteyen, istediği kişiye yazabiliyor.
  Mobil Mail.ru Agent

  Mail.ru Agent’ı her mobil cihazda kullanabilir, daima online olabilirsiniz. Telefonunuzun işletim sistemini ya da Java gereksinimlerini bilmeniz yeterli. Oldukça kolay ve kullanım açısından İngilizce desteği mevcut.

  Mail.ru Agent ile ilgili sayfalar ise şunlar:

  Online site: @MAIL.RU:

  Mail.ru Agent PC: BURDAN

  Diyer Mail.ru Programlari:Bu linkte SIS,JAR,MAC,WM2003,WM6.x. Android ve Iphone icin sitenin kendisinden indire bilirsiniz


   
  Yazan: backspace11
  ozantahsin ve meska08 bunu beğendi.
 2. Arkadaşım bana bi arkadaş tavsiye etti gel kayıt ol diye ama kayıt oldum vip iste arkadaşımı arayamadım bulamadım onu nasıl düzeltebiliriz ille ücretli mi olması lazım...
   
 3. ben 7 yıldır mail.ru üyesiyim.agenti de uzun zamandır kullanıyorum.programın eksi tarafı hacklenme durumu ile de karşı karşıya kalabilirsiniz.programın güvenlik yapısı çok zayıf.şu an 5.8 versiyonu kullanımda my.mail.ru diğer adı ile moy mir facebook'un daha gelişmiş hali diyebiliriz.benim sayfa adresim:my.mail.ru/mail/alvaro_82
  sayfamda bir çok arkadaşım mevcut.ancak konuşmalarınıza dikkat edin.adminler her an sizi engelleyebilirler.site üzerinde kullanıcılarına güvenliğine çok önem veriliyor.vip üyelik sistemi bir kaç ay önce çıktı.30,60,120 günlük üyelik paketlerini satın alıyorsunuz.100 rubleden başlıyor.arkadaşlarınıza vip hediyeler gönderebiliyorsunuz.mir de arkadaş olduğunuz kişi otomatik olarak agente ekleniyor.mir de olan herşeyi anında agentte görebiliyorsunuz.kayıt olurken moy mir sayfası yaratılsın mı kutucuğunu işaretleyerek mir sayfasınız oluşturuyorsunuz.artık geriside size kalmış.
   
 4. Bnm bir online oyun hesabım bu mail.ru uzantılı birisi hesabımı çaldı ben nasıl gerı alabılırım bıraz bılgı verırmısınız bana....   
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
28 Mart 2015 Cumartesi - 7:15:07
android oyunlar