mağazadan indirme ve güncelleme sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

remzi33

remzi33

Üye
    Konu Sahibi
mağazadan indirme ve güncelleme sorunu
Arkadaşlar ben bugun sabahtan beri mağazadan uygulama da indiremiyorum gelen erişim noktası guncellemesini de yapamıyorum. wifi ile de denedim şebeke ile de ikisinde de şu hatayı veriyor:
isteğimiz gerçekleştirilemiyor. daha sonra tekrar deneyin. hata kodu 805a0193 yardımcı olur musunuz

drakoja1

drakoja1

Üye
Genel Bi sorun var şuan beklemedeyiz belki güncelleme olabilir yada bakım çalışması vs.

danger6800

danger6800

Üye
Telefonunu yeniden başlat.Sorun devam ederse biraz bekle bakım vb. çalışmalar olabilir.

ozqurguden

Üye
Arkadaşlar Aynı hatayı bendede verdi fakat mağaza ya girdiğimde 18 adet güncelleme var diye alt kısımda uyarı gördüm. Açmaya çalıştım ama yine aynı hatayı verdi tahminimce bugün GÜNCELLEME geliyor

mad-x

mad-x

Üye
Telaş etmeyin bence. Bendede aynı problem bugün başgösterdi. İnternette gezebiliyorum ama mağazadan download yapamıyorum. Kısa sürede düzeltilecektir. Tahminen serverlarla ilgili bir problem olmuştur.

bozokluht

bozokluht

Üye
Aynı sorun bendede var. Arkadaşın dediği gibi serverlarla ilgilidir.

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Arkadaşlar yabancı sitelere de konu oldu.
Mağazada geçici genel bir sorun var.
Düzelir yakında.

pirenuri

pirenuri

Üye
Ya tam da günüydü ha . Telefonum da Microsfort hesabını etkinleştiriyordum . Ayarlar felan geldi uygulamalar gelmiyor ne zaman düzelir Bi fikri olan var mı

volkan-koryokos

Üye
Win 8 çöktü sanırım.Hiçbir açıklama yapıyorlar.

IVI-Elia

Üye
Ya tam da günü tatili son günleri sonra oyunlara veda...

pirenuri

pirenuri

Üye
Win 8 çöktü sanırım.Hiçbir açıklama yapıyorlar.

Dalga mı geçiyon ya. Şu anda dünyanın en büyük şirketlerinden birinin işletim sisteminden bahsediyoruz. Öyle kolayına değil bu işler. Sadece herhangi bir güncelleme veya bakımdır.

ekoks20

ekoks20

Üye
Mağaza sorunu düzeldi

alperenfaruk

Üye
Bende htc mozart 7 var ve magazadan herhangi birsey indirirken hesabiniz ayarlanamadi diyor sebebi nedir acil yardim lutfen

Üst Alt