1. Sitemizde mp3 ve benzeri müzik formatlarında sunulan içerikler, cep telefonlarında melodi olarak ayarlayabilmek için kırpılmış, kısa süreli müziklerden ve melodilerden oluşmaktadır. Herhangi bir içeriğin telif hakkı içerdiğini düşünüyorsanız cep telefonunuza indirmeyin, indirdiyseniz en kısa zamanda içeriği silerek mesajı derhal rapor edin.
  2. Siteyi tamamen reklamsız görüntülemek için; hemen şimdi Giriş Yap veya Kayıt Ol

mad man dizi müziği

• 12 Eylül 2007
  • 38470 Okunma
  • 13 Yanıtlar
0/5, 0 Oy

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. arkadaşlar dizini reklamında ki şarkının adını bilen ve ya elinde olan var mı
    yardımlsrınız için saolun

Yazan: ..::MAFIA::..

2. amw winehouse-you now I am no good.you tube da klibiyle bulabilirsin

3. çok teşekkür ederim

4. ya arkadaslar ondan baska şimdi reklamlarda cıkıo we remember diye bi cümle var içinde o şarkıyı arıyorum

5. Ben de o miziği arıyodum.

6. ben de arıyordum ve buldum=)
    David Carbonara- Babylon

7.  
  8. Arkadaslar herkese merhaba ;
    uzun aramalardan sonra Mad Men jenerik muzigini buldum JAMES BROWN Its A Mans World dinledikce beni hatırlayın ....

9. saol dodstum çok aradım eline emeğine sağlık

10. parçada salton solomi we like this diye geçiyor

--------------- Ekleme ---------------

bi türlü bulamadım

11. aynen arkadaşım yha bende bulamdımm müzik hep aklına takılıo ama yok bulamadım :(

12. evet keske bulabilsem heryeri didik didik arıyorum bulursan haber ver

13. teşekkürler valla 2 gündür bunu arıyorum :) reklama yetişip telefondan da bulamamıştım..

Yüklüyor...