Mabel Matiz - Aşk Yok Olmaktır ( Şarkı Sözü )

Konu, 'Şarkı Sözleri' kısmında Dogus Pertez tarafından paylaşıldı. Okunma: 246 | Cevaplanma: 0

1. Mabel Matiz - Aşk Yok Olmaktır ( Şarkı Sözü )

Çok kararlısın
    Kalbimi çıra gibi yakmaya niye
    Duvar çekiyorsam
    Yanıyorum için için, bitti

Saklar mı yüreğin yüreğimi
    İçinin her yerinde
    Eski kelimeler öndürüyor başımı
    Sen söylediğinde
    Korkular arzular

Nasıl başım dar
    Bilsen şaşarsın yar
    Her yerim kördüğüm dolaşık
    İpin ucunu bul çözeyim

Her ayrıntım sayıklıyor
    Sükunetim deliliğimden

Aşk yok olmak diyor biri
    Yar ben yokum yok zaten
    Ayyaş ruhum sayıklıyor
    Her zerrem sende çarpıyor
    Aşk yok olmaksa şimdiden
    Yar ben yokum ben de zaten

Bin çalıntı aşk tecrübesi bakıyor gözlerime ah
    Soru soruyorsam tuzağına düşeceğim bana günah

Yazan: Dogus Pertez

Mabel Matiz - Aşk Yok Olmaktır ( Şarkı Sözü ) konusuna benzer içerikler

1. Mabel Matiz - Arafta Şarkı Sözleri

Kirlendim kirlendim yıkandım kirlendim kilitlendim Soydum kendi derimi Tırnak kontrollerini sevmedim hiç aslında Şevkatten uzattım hep ellerimi Yüzüme vuran güneş Saçlarımı öpen rüzgar Siyahıma sarı çalan o yıldızlar Sessiz...
  2. Mabel Matiz - Zaman Şarkı Sözleri

Şimdi bir de buradan baktım sana Senden kaçırdığım, Kedere boğduğum anlara Beni içine al artık Seni mutsuz kılan duyguyu kırmak istiyorum Bir yerden aşağı, Çok aşağı düştüm: Zaman! Solgun sessiz gri bir koridordu Orada çok üşüdüm Çok üşüdüm..
  3. Mabel Matiz - Krallar ( Şarkı Sözü )

Krallar bilmez, krallar utanmaz Ayıplarımda can bulur, can satarlar Say beni say derimden geri Tarihin yaşı kadar yalnızız Şimdi yüreklerde yoktan bir şaşı kumar Gençliğim kart postal seslerinden kör sağır iken İnandığım her şeyin tam da şimdi...
  4. Mabel Matiz - Arafta ( Şarkı Sözü )

Kirlendim kirlendim yıkandım kirlendim Kilitlendim Soydum kendi derimi Tırnak kontrollerini sevmedim hiç aslında Şefkatten uzattım hep ellerimi Yüzüme vuran güneş Saçlarımı öpen rüzgâr Siyahıma sarı çalan o yıldızlar Sessiz bir kıyametin...
  5. Mabel Matiz - Aldanıyor ( Şarkı Sözü )

Kırmızı bir gökyüzü yüzümde Çarpıyor bulutlarım hışımla Düştü karanlık gece göründü Koptu kopacak kopsun kıyamet Aldanıyor yine düşüm son kez Yandı biçim, kan ter o buz gerçek Sır tütüyor aynaların aksi Tam da bu his canımı yan keserken Soğuma...
Yüklüyor...
04 Temmuz 2015 Cumartesi - 13:10:18