m.facebook paketim var ücret alıyor

Konu, 'Symbian^3 Genel' kısmında bayram yazıcı tarafından paylaşıldı. Okunma: 15820 | Cevaplanma: 20

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar dün 1 tl facebook paketi aldım mobil veriyi açıyorum ve facebook ana sayfaya girip çıkıyorum mobil veriyi kapatıp kalan bakiyeden 50 kuruş gidiyor biliyorum bazı uygulamalar otomatik internete bağlanıyor hattım Turkcell tel. C6 01 lütfen bir çözüm yazın yanmasın paket
  2. eposta,hava durumu veya diğer widgetler otomatik internete bağlanıyordur büyük bir ihtimal.
  3. ne yapmamız lazım peki
  4. ekranda eposta,hava durumu veya diğer
    widgetler okoyduysan internet açılınca otomatik bağlanır yada watshap gibi bir uygulama varsa
  5. hava durumu var sadece ne yapalım peki çıkariyimmi widgeti gene bağlanırmı internete
  6. widgeti kaldır bide öyle dene ekranda olunca otomatik güncelliyor
  7. dediğin gibi yaptım ama olmadı bakiye eksildi başka ne yapmam lazım
  8. face girmeden mobil veri açık olunca kesiyormu?
    belki face girince otomatik bulunduğun yeri konumladigi için gidiyordur
  9. yok mobil veriyi açtığımda gitmiyor yani e yazısı çıkmıyor ama ben tarayıcıdan facebooka girmeye çalışinca gidiyor ancak öle para kesiyor
  10. türkcell internet ile bağlan waptan kontör gider.
  11. telefonum belleli normal internet ayarları yani oynamadım
  12. ben birgun once mobil veriyi acık unutum hesaptan 20 tl uctu belle batırdı beni :)
  13. uygulamayı telefonuna indir birde öyle dene tarayıcı yüzünden para kesiyor olabilir uygulama ile direkt facebooka bağlan bakalım
  14. baglantı yönetiminden neyin bağlandıgını görebilirsin
  15. evet ordan görünüyormuş bende şimdi farkettim sen söyleyince ama sadece tarayıcıdan face girince kesiyormus arkadaşin dediğine göre, dediğim gibi yapsa düzelir belki
  16. türkcell de internettenmı bedava oluyo bilmiyorum ama Vodafone da sadece Vodafone live den ucretsiz girebıliniyor m.facebook'a
  17. facebooo uygulamasi yukle. bende gitmiyodu ama bi arkadas gidiyo diye turkceele danismis oyle demisler
  18. geçmiş olsun:ehe
  19. sağol bide öyle deniyım uygulama ile
  20. paranın gitmesi tamamen bağlantı şeklinle ilgili arkadaşım m.facebook a Turkcell internet yerine Turkcell wap tan girersen kontorünün gitmediğini görürsün :D
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Konu ile alakalı site aramaları:

1. facebook paketim olduğu halde tl gidiyor

,
  2. facebook paketim var ama para gidiyor turkcell

,
  3. turkcell facebook paketi para gidiyor

,
  4. facebook paketim var ama tl gidiyor,
  5. facebook paketinde tl gidiyor,
  6. paketim olduğu halde tl gidiyor,
  7. turkcellde internet bedavam oldugu halde internete girince kontörüm gidiyor