luxus m9 program

Sponsorlu Bağlantılar

fukunku

Üye
    Konu Sahibi
luxus m9 program
telefonu alalı 3 ay olmadı ama program kuramadım özellikle merak ettiğim şey görüşme kaydedici ve internetten video izlemek için hangi programı kurmam gerekiyor ve nasıl kurucam telefon java destekli yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

zahur

Üye
hiçbiri yok arkadaşım malesef v97 hariç hiçbirinde mail yok zaten hiçbir çin malı telefonlardada video izleyemezsin

--------------- Ekleme ---------------

luxus larda sadece v97 de e-mail var.DİĞERLERİNDE YOK BUNU UNUTMA ÖZELLİKLEDE YOUTUBE DEN VİDEO İZLEME YALAN VE TRAŞ DOĞUBANKTA ŞOK OLMAYIN SAKIN SADECE BİR TELEFN SATICISINDA YOUTUBE VİDEO İZLENİR YAZIYOR V2000 DE ODA YANİ ODA YALAN BEN BYA BİR ARAŞTIRDIM TELEFONLAR JAR VE JAD DESTEKLİ DOSYALARI AÇAR SİS DOSYALARINI AÇMAZ UĞRAŞMA GPS FALANDA YOK SADECE JAVA MUHABBETİ YOK VALLA BEN BUGÜN HATTA 2 ABİM DAHA M9 ALDI VE GERİ VERİP V97 ALICAZ EŞİMEDE ALMIŞTIM ÇÜNKÜ ONDA MAİL VAR M9 LARIN SADEC GÖRÜNTÜSÜ GÜZEL AMA V97 DEDE KLAVYE VAR VALLA BENDEN BUKADAR DAHA NE OLSUN EN BİLGİLİ KİŞİYE DENK GELDİN SORUN OLURSA YAZ CEVAPLARIM UNUTMAKİ PAYLAŞMAK ENBÜYÜK SEVAPLARDANDIR VE YARDIM ETMEKTE KANDIRMAK BU DÜNYADA OLUR ÖBÜR DÜNYADA KANDIRACAK KİMSE YOK UMARIM YARDIMCI OLMUŞUMDUR KARDEŞİM

Ayrıca değiştire biliyorsan v97 al geç kalma

Ayrıca maxi cep moderatörü sanada teşekkür ediyorum bizlere böyle fırsat verdiğiniz için ben gerçekten telfon kurduyumdur bilmediğim birşey yoktur tlefonda sis dosyası desteklemesi çok önemlidir allh kolaylık ver sizlere tekrr teşekkürler..............

salperde

salperde

Üye
madem sen bulmuşsun e-mailin nerden atıldığını paylaşırmısın?bende de luxus v97 var alırken ne umutlarla almıştım ama hayal kırıklığına uğradım:ahhaa unutmadan bu telefona oyun program yükleniyormu ben defalarca denedim olmadı yüklenemedi...cevaplarını bekliyorum...

efecan2010

Üye
bendede m9 var yeni aldım oyun nerden yükleniyor buna bilen varmı..::(((

seb

Üye
bende de çakma iphone var ben oyun program yükledim ,ama telefonun dokunmatiği biraz kötü ben bunu ekran büyüklüğünde bir asetat kağıdı kesip ekrana koydum çok güzel oldu oyunların linki:

aliceyhun

Üye
luxus,myphone,anycool gibi markaların çıkartmış olduğu m9 aynı özellikleri mi gösteriyor yani anycoola olan oyun,program vs. myphone a da olur mu ?

Üst Alt