LÜTFEN YARDIM EDİN. İnternete giremiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

19hsyncn07

Üye
    Konu Sahibi
LÜTFEN YARDIM EDİN. İnternete giremiyorum
Nokia c6-00 kullanıyorum alalı 1 ay oldu. İlk önce bi modeme bağlanabiliyodum.2hafta önce başka bi modeme bağlanmak istedim hiç bişe olmadı.Hedeflere kaydetmek istedim korumalı ağ hedefi düzenlenemez diyo. avea üzerindende bağlanabilyorum ama kablosuz bağlanamıyorum.
LÜTFEN YARDIM EDİN.

Karanlık97

Karanlık97

Üye
Kaydetmek isterken şifreyi giriyor musun?, modemin ni?

----------Eklendi @ 19:47:12 ---------- Yazıldı @ 19:45:48 ----------

Bunu bilmiyorsanız, kablosuz interneti kaydetmeye çalışın eğer oluyorsa şifreyi girmeyi unutmuşunuzdur... Çevrenizde sif.resiz yoksa bunu denemek için modeminizi sif.resiz yapın.. (Öğrenmek amaçlı.)

19hsyncn07

Üye
    Konu Sahibi
Kaydetmek isterken şifreyi giriyor musun?, modemin ni?

----------Eklendi @ 19:47:12 ---------- Yazıldı @ 19:45:48 ----------

Bunu bilmiyorsanız, kablosuz interneti kaydetmeye çalışın eğer oluyorsa şifreyi girmeyi unutmuşunuzdur... Çevrenizde sif.resiz yoksa bunu denemek için modeminizi sif.resiz yapın.. (Öğrenmek amaçlı.)

Öncelikle ilginiz için teşekkürler
wlan taratıp modemin ni girince hiç bişe olmuyo. Hedefler yeni erişim noktası olarak kaydetmek istedim. Korumalı ağ hedefi düzenlenemez dedi.
İlk bağlandığım ağa wlan taratıp bağlanmıştım .telefon hedeflere yeni erişim noktası olarak kaydetmişti.

Karanlık97

Karanlık97

Üye
OK.. Şimdi şöyle yapalım o zaman.... İlk olarak şifrenizi girip bağlanın... Daha sonra onu kaydedin eğer olmazsa aşağıdaki dediklerimi uygulayın...

Erişim Noktası Ayarları > Cıhanızı Taratın > Cihazın üstüne gelip düzenle diye bir seçenek varsa tıklayın.... Oradan şifrenizi yazıp kaydedin... Mutlaka şifrenizi gireceğiniz bir bölüm çıkmalı ama eminimki hiçbiri olmazsa şu olur..

Modeminize bağlanın, sonra ağları ara ya tıklayın birdaha Erişim Noktasına Kaydet tuşuna basın.. Eğer bunlar olmazsa yardım edebilecek bir cevabım yok. Benimde telefonum bozuk zaten... :angry:

Yada son çağre olarak Servisi arayın =)

19hsyncn07

Üye
    Konu Sahibi
OK.. Şimdi şöyle yapalım o zaman.... İlk olarak şifrenizi girip bağlanın... Daha sonra onu kaydedin eğer olmazsa aşağıdaki dediklerimi uygulayın...

Erişim Noktası Ayarları > Cıhanızı Taratın > Cihazın üstüne gelip düzenle diye bir seçenek varsa tıklayın.... Oradan şifrenizi yazıp kaydedin... Mutlaka şifrenizi gireceğiniz bir bölüm çıkmalı ama eminimki hiçbiri olmazsa şu olur..

Modeminize bağlanın, sonra ağları ara ya tıklayın birdaha Erişim Noktasına Kaydet tuşuna basın.. Eğer bunlar olmazsa yardım edebilecek bir cevabım yok. Benimde telefonum bozuk zaten... :angry:

Yada son çağre olarak Servisi arayın =)

Şifre yazmak için erişim noktasını kaydetmek gerekli.ama kaydedemiyorum
modemede hiçbişekilde bağlanamıyorum.Servisi aramak lazım galiba
İlgin için saol.

Karanlık97

Karanlık97

Üye
Son çağre servisi aramak, iyi günler...

19hsyncn07

Üye
    Konu Sahibi
Bilen kimse yokmu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...