Lütfen Yardım Edin Bıktım Artıkkkk !!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
nexus.draco

nexus.draco

Üye
    Konu Sahibi
Lütfen Yardım Edin Bıktım Artıkkkk !!!!
Öncelikle Herkese Selamlar.

Beyler benim sorunum pc me ATI Radeon HD4650 AGP ekran kartı aldım.
Ama Oyunlarda Daha çok kasma yaşamaya başladım.Driver'ı yükle demeyin çünkü her türlü yolu denedim !!!
Windows 7 Yüklediğimde Mevcut Kapasite 1024MB diyor Ama Kullanılan 256MB diyor Anakarta baktım Grapichs Aperture Size en fazla 256MB Onla Bir Alakası olmadığınıda öğrendim. Allah Aşkına Bir Yardım Edin Hiç Bir Oyunu Vs. Çok Düşükte Oynuyorum :( :( :( :( :( Yardımlarınızı Bekliyorum.
:vur:vur:vur:vur:vur

--------------- Ekleme ---------------

Ekliyorum En Düşükte Bile Donmalar Kasmalar Yaşanıyor Bir Yardım Ederseniz Çokkkk Sevinirimmm :)

Anakart'ım ASUS P4800-x Asus Sitesinde 2.12GB 'a Kadar Çıkar Diyor.

kol@j

kol@j

Üye
kapasitesi yüksek oyun oynuyorsan ısınmadan kaynaklanıyor olabilir....
fanlarını tozunu toprağını temizle bir de öyle dene...
inşallah iyi olur kardeş...

bazı donmaların ramlardan kaynaklandığını da söylenir...

nexus.draco

nexus.draco

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim tertemiz Fan Hızı %100 ve Need For Speed Pro Street te Bile Kasıyor.

türkkan34

Üye
arkadaşım sadece ekran kartının sorun çıkarması kaydıyla her oyunu sorunsuz oynuya bilirsin bunun için bayadır yapılmış programlar var o programda ekran kartının ne olduğunu belirtip yüklemiş olduğun istediğin oyunu ekran kartının kaldırdığı maksimum düzeye getirtip oynatıyor güzelce

google arama çubuğuna yaz çıkanlardan bir araştırma yap istediğini yükle sorun çözülür

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Anakartın AGP 8X uyumlu.Şuan ki okadar donma yapmamalı.Eskisi neydi ?

nexus.draco

nexus.draco

Üye
    Konu Sahibi
Mod'um Eski Ekran Kartım GeForce 5700 LE di. Ama Daha İyi Gibime Geldi o. Şu an win 7 ve win xp yüklü onla alakası olmayan bi sürü kişi ile konuştum. Benim aklımdan geçen şu 1024 AGP 8x yaptıklarına göre görmesi lazım yoksa niye boşu boşuna yapsınlar. Haklı değil miyim :S

Flod için Özür Dilerim.

Windows 7 de 251 MB paylaşılan sistem belleği diyor. Mevcut sistem belleğim 1024 :ağlarım::ağlarım::ağlarım:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...