lütfen yardım edin acil tabletin kendi sd krtından rootsuz

Sponsorlu Bağlantılar

keskin rüzgar

Üye
    Konu Sahibi
lütfen yardım edin acil tabletin kendi sd krtından rootsuz
Merhaba arkadaşlar. Çoğu arkadaşımın karşılaştığı bir sorumu sizinle paylaşmak istedim. Tabletin kendi dahili belleğindeki sd karttan kendi taktığım harici sd karta nasıl dosya taşırım. Yani dosya yöneticisinde falan sd karta taşı diye bir seçenek yok yardımcı olursanız sevinirim.bir de bunu rootsuz yapmalıyım arkadaşlar.?

alonsof1

alonsof1

Üye

bu tarz programlarla istediğini yaparsın kardeş. root olman gerekmez.eğer sistem dosyası taşıyacaksan root ister bilgin olsun.kolay gelsin...

keskin rüzgar

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler kardeşim ama cihazımın garanti dısi olmasıni istemiyorum. Güvenli midir bu??

- - - Eklendi - - -

bu tarz programlarla istediğini yaparsın kardeş. root olman gerekmez.eğer sistem dosyası taşıyacaksan root ister bilgin olsun.kolay gelsin...
Peki kardeş benim tablet diğer marka grubunda. Bu program ile oyun ve uygulama taşıyabilir miyim sd karts

alonsof1

alonsof1

Üye
Kardeş bu programla dosya taşıyabilirsin, oyun ve uygulamaları taşıyabilmen için root olman gerekecektir.O işlemler için farklı programlar kullanılıyor. kolay gelsin...

keskin rüzgar

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş bu programla dosya taşıyabilirsin, oyun ve uygulamaları taşıyabilmen için root olman gerekecektir.O işlemler için farklı programlar kullanılıyor. kolay gelsin...
saol kardeşim

Üst Alt