lütfen yardım edin 2 gündür restore edemiyorum iphone u

Sponsorlu Bağlantılar

strathmore

Üye
    Konu Sahibi
lütfen yardım edin 2 gündür restore edemiyorum iphone u
arkadaşlar geçen gün telefon dizimdeyken düştü birdaha acılmadı telefoncu arkadaş var ona verdim ekran sorununu halletti fakat bu sefer telefonun power tuşuna bastıgımda 1 sn içince acılıp elma logosu geliyo 4-5 saniye sonra telefon tekrar kapanıyor ayrıca dfu moduna alınca pc telefonu görmüyor adı tam olarak ne bilmiyorum ama power le home tuşuna 10 sn kadar basılı tutup power i bırakınca home tusuna basınca data kablosu ve itunes logosu cıkıyor ya tek o şekil pc görüyor bu iphone bozuk geri yüklenmesi gerek gibi bi yazı cıkıyor restore etmeye calışıyorum olmuyor dün akşam 1 kere restore edebildim sonra eski uygulamalar var yüklüyimmi gibisinden bişey sordu yanlıslıkla tıkladım geri yükledi yine gitti tel şuan sorunum o restore edilmiyor ve elma amblemi cıkınca 5 sn sonra kapanıyor telefon restore hatasıda "iPhone" adlı iphone geri yüklenemedi bilinmeyen bir hata oluştu (9)

yardımcı olursanız sevinirim telefon Iphone 3g

strathmore

Üye
    Konu Sahibi
yardım edebilecek yokmu

ka.nka

Üye
sorunun yazılımsal değil cihazın mekanik arızası var teknik servise götür batarya yada ana kart sigorta devresi bozuktur

strathmore

Üye
    Konu Sahibi
:S garantisi bitti telin tahminen ne kadardır fiyatı bi bilgin varmı? bu uraşlar içerisinde 1 kere restore etmiştim telefon acıldı kullandım yedeklemeyi geri yüklemek istermisiniz dedi yanlışlıkla yükledim tekrar gitti belki 100 kere denemişim şuan restore edilmedi :(

livean

Üye
Bana göre de donanımsal bi sıkıntı var cihazda, en güzeli servise götürmek

strathmore

Üye
    Konu Sahibi
Geri yüklemeye çalıştıgımda ituneste iphone bekleniyor yazarken elma logosunun altınsa saat gibi birşey cıkıyor tel kapanıyor bazende yüklemeye devam ediyor yarıda kestigi oluyor yada tamamlayıpta yüklemedigi oluyor sorunu bilen varmı :(

zaferozkan

zaferozkan

Üye
bugün bende geri yüklerken defalarca hata verdi sonra gidip başka bir usb kablosu buldum bir kerede oldu, kabolunu değiştirmeyi deneyebilirsin.

strathmore

Üye
    Konu Sahibi
desteginiz için sagolun arkadaşlar tel şarj olmuyordu prizdende pc dende acma tusuna basınca bazen 4sn elmada kalıp kapanıyodu bazen hemen ısık gelip gidiyodu restore edemedim cok kez uraştım bugün bi forumda 1 yazı gördüm sanırım sürüm düşürme idi cünkü arada o forumda olmayan bi programda kullandım yani tahminime göre o forumdaki yazı düzeltti telefonu kısacası 4.2.1 kullanıyordum telim cekmiyordu şebeke arıyordu şuan 3.1.3 e düşürdüm cekiyor ve sorunum düzeldi cekmeme sorunu demekki sürümden kaynaklanıyomuş başka site forumu vermek yasaktır diye vermiyorum isteyene özelden ulaşabilirler verebilirim pc ye kaydettim yasak degilsede link i vereyim nasıl yaptıgımı anlatırım çok uraştım konuyu ilk actıgım günden beri her gece saatlerce uraştım bugün yapabildim ama büyük ihtimal sürümü geri yükledim diye oldu. kısacası şu ziphone 2b programı nda refurbish diye birşey var recovery modda ona aldım sonra itunesle 3.1.3 ü shiftle sectim hata verdi tekrar recovery moda alıyordum tel acıldı menüyü gördüm kapandı acmayı denedim acıldı sıfırlanmış halde böyle sorunu olanlar yada cekmeme şebeke arama hatası olan arkadaşlar bana ulaşabilir link verebilirim ayrıca 80 ayrı güzellik anlatan birşley var rehberi toplu silme mesaj geldiginde direk gözükmemesi gibi

strathmore

Üye
    Konu Sahibi
Bunu yapınca tel acıldı fakat şarj olmadı 3 dk şarj işareti gözüküyo sonra USB işareti cıkıyo ve telefonu kapatıp acınca tekrar acılmıyo üstte yaptıgımı tekrar yapmadan acılmıyo çöpemi atıcam telefonu :(