Tavsiye Lumıalarla Youtube giriş.

Sponsorlu Bağlantılar

adanalı1

adanalı1

Üye
    Konu Sahibi
Lumıalarla Youtube giriş.
Faydalı olurmu bılmıyorum ama ben bu sekılde gırıyorum lumıa 1020 ile arkadaslar :D .. bu adresı adres cubuguna yazın ve ne ızlersenız ızleyın.Orjınal you tube dır arkadaslar . server uzerınden dns degısıklıgı ıle gırıyorsunuz yapmanız gereken teksey lınke tıklamak :D. .. hadı hayırlı ugurlu olsun . ..

2.Formül ise şudur arkadaslar..
1 wi-fi açıyoruz ve ağımıza bağlanıyoruz
2 Wi-fi ağımıza bağlanınca üzerine tıklayıp açılan yerden proxy açık yapıyoruz
3 Sunucu/Url ”84.40.120.192” ve altına port kısmına ”8080” yapıponaylıyoruz

3.Formül

Veri Bağlantısı ile Wifi Olmadan Bağlanma
Bildiğiniz üzere Windows Phone’da şimdilik VPN ve DNS yok.Bu nedenle APN ayarlarında değişiklik yapılarak Youtube ve Twitter erişimi sağlanabiliyor.Uygulamalarda da sorun oluşmadan kullanılabiliyor.

Ancak öncelikle belirtmemizde fayda var ki, işlem sonucu oluşan hiçbir sorundan biz sorumlu değiliz.İnternet kullanımını eğer faturalı tarife kullanıyorsanız lütfen sürekli olarak kontrol edin, tarife dışı veri kullanıyor mu tam olarak bilinmiyor.Ayrıca bankacılık işlemlerinizde de normale döndürüp yapmanızda fayda var.

APN ayarları şu şekilde değiştiriliyor:

Ayarlar » Erişim Noktası (Access Point)

(+) ya dokunup yeni erişim noktası ekleyeceğiz.Bağlantı adı olarak: Turkcell (veya hangisini kullanıyorsanız)

İnternet APN seçili olsun.

Erişim noktası adı: Internet

Kullanıcı adı ve parola boş olacak şekilde alta inin.

Proxy Adresi : 92.245.170.248

Bağlantı noktası: 8080

Ağ türü olarak IPv4 seçin ve kimlik doğrulama türünü yok olarak işaretleyin.

Bitti seçeneğine dokunduktan sonra, yine erişim noktasından eklediğiniz yeni noktayı seçin.

Faturasız tarifelerde internet paketi ile kullananlar sonucu bizlerle paylaşırsa, denemek isteyenler için yol gösterecektir.

Birde son olarak mağazada toib dıye bır uygulama var .Kullanan arkadaslar sözde youtube gırebılıyorlarmıs hıcbırsey yapmadan.Ben denemedım Deneyen olursa bızlerıde bılgılendırse ıyı olur ...
Buyrun Link ..

Son düzenleme:

blackcemre

Üye
Haber için teşekkürler.

Vandera

Üye
videolar açılmıyor ama,flash Player edinin diyor.

Rainesto

Rainesto

Üye
:tşk: 620 de oluyor

• Beğen
Tepkiler: adanalı1
MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
Maalesef olmuyor. Bu video bu cihazda görüntülenemez hatası alıyorum.

braayn

braayn

Üye
olmuyor flash player istiyor açan arkadaşlar nasıl açtılar hangi browseri kullandılar :) android cihazlarda olur sanırım ama bizde çalışıyormu pek inandırıcı gelmedi..

breaking_28

Üye
Buda işe yaramıyor. :/

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

parberk99

parberk99

Üye
Şunu bi deneyin

Nokia 1100 ile gönderildi.

parberk99

parberk99

Üye
burdan bulabilirsiniz

Nokia 1100 ile gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: İnternettin HOCA
adanalı1

adanalı1

Üye
    Konu Sahibi
bende acmıyordu son guncellemeden sonra acıyor 1020 kullanıylrum .. :/

Rainesto

Rainesto

Üye
ben girdim ama hiç video açmayı denemedim

zirtvirt

zirtvirt

Üye
Girişiniz olur çıkışınız olmaz benden demesi:bangin:

cnQ1122

Üye
Beyler biliyorsunuz geliştiriciler için wp 8.1 yayınlandı ve yeni VPN özelliği geldi bu ayarları nasıl yapacağım biriniz yardım etse

YkPkY

YkPkY

Üye
Ama bayağı yavaşmış.

Çırak ile gönderildi

• Beğen
Tepkiler: İnternettin HOCA
adanalı1

adanalı1

Üye
    Konu Sahibi
Beyler biliyorsunuz geliştiriciler için wp 8.1 yayınlandı ve yeni VPN özelliği geldi bu ayarları nasıl yapacağım biriniz yardım etse
vpn ile girişi pek tavsıye etmıyorlar kardesım . ama sen bılırsın . forumda bı arat olacaktı vpn ıle gırıs

YkPkY

YkPkY

Üye
vpn ile girişi pek tavsıye etmıyorlar kardesım . ama sen bılırsın . forumda bı arat olacaktı vpn ıle gırıs

Önemli işilerin varsa vpnyi kapatıp yapabilirsin,Youtube gireceğim zaman geri aç.bir tıka bakıyor

Çırak ile gönderildi

Üst Alt