Haber Lumia920 Üzerinde Extra Kolon Yeniden Ortaya Çıktı

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Lumia920 Üzerinde Extra Kolon Yeniden Ortaya Çıktı

Geçtiğimiz aylarda GDR3 ile ilgili bilgiler paylaşan Nawzil bu sefer de Lumia 920 üzerinde internal beta builds of GDR3 görüntüleri paylaştı.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Yalnız telefonun altına dikkat edin, çukur filan var. eğer böyle olursa gerçekten süper olur. ama sanmıyorum çünkü Microsoft once 1080p de gelecek dedi, 1320 720p olunca bu saferde büyük ekranlı cihazlarda gelecek diyip işin içinden sıyırmayı başardı..

katil_197

katil_197

Üye
bize gelmesin daha iyi istemiyorum 3 kolon desteğini :d

sekajmer

sekajmer

Üye
mükemmel :D

ademoz05

ademoz05

Üye
üstat senin paylaştığın resimler benim browserda neden gözükmüyor acep. Nokia Express ile gözüküyor ama ie'de gözükmüyor

q0nzalez

q0nzalez

Üye
Yalnız telefonun altına dikkat edin, çukur filan var. eğer böyle olursa gerçekten süper olur. ama sanmıyorum çünkü Microsoft once 1080p de gelecek dedi, 1320 720p olunca bu saferde büyük ekranlı cihazlarda gelecek diyip işin içinden sıyırmayı başardı..
çukur derken ? eğer şarj yerine faan diyosan telefonda siyah CC-1043 kılıf var ondan öyle. Ama bence çok küçülmüş simgeler

PureFood

PureFood

Üye
aga bu ne böyle en küçük boy kutucuk gözükmüyor olmasın daha iyi

BelaMonte

BelaMonte

Üye
o kılıf mı?

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Haber için teşekkürler hoş görünüyor sabırsızlıkla bekliyorum :)

turbocore35

turbocore35

Üye
Çok Küçük Saten Gelmiycek Yani Belli Bişey Konsept Gibi Birşey Olmuş Olsun Artık Kısmetse 1520 ALINCA bakarız 3 kolona .:D.

blackcemre

Üye
Haber için teşekkürler. Bence gelecek bu özellik 920,925,1020'ye.Ve 625'e gelecek.
Nokia Lumia 929

Akhtoher

Akhtoher

Üye
1020 ye gelirse severek kullanırım :)

• Beğen
Tepkiler: blackcemre
yasirtaha

yasirtaha

Üye
çok karışık gözmüyormu sizcede bize fazla gibi sanki:hmmm

• Beğen
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
belli bir sure iç betalarda test edilmiş. Şirketin testerları oldukça memnunmuş fakat bir hatadan dolayı GDR3'un Developer Preview'ından çıkartılıp hatanın giderilmesi için çalışılacağı belirtilmiş. Mevcut durumda extra kolon desteğinin mevcut cihazlara geleceği veya gelmeyeceği konusunda bir kesinlik yok.

• Beğen

respection123

Üye
belli bir sure iç betalarda test edilmiş. Şirketin testerları oldukça memnunmuş fakat bir hatadan dolayı GDR3'un Developer Preview'ından çıkartılıp hatanın giderilmesi için çalışılacağı belirtilmiş. Mevcut durumda extra kolon desteğinin mevcut cihazlara geleceği veya gelmeyeceği konusunda bir kesinlik yok.
Peki olurda 4.5 lik920 verseler ,4.3lik 720 ye verirlermi?

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Peki olurda 4.5 lik920 verseler ,4.3lik 720 ye verirlermi?
bilmiyorum ama sonuçta bu farz değil. Özellik aktif edilir isteyen istediği şekilde kullanır.

Aslında bizlere basit bir olay gibi geliyor fakat o kadar etraflı bir konu ki anlatsam sayfalar sürer.

respection123

Üye
bilmiyorum ama sonuçta bu farz değil. Özellik aktif edilir isteyen istediği şekilde kullanır.

Aslında bizlere basit bir olay gibi geliyor fakat o kadar etraflı bir konu ki anlatsam sayfalar sürer.
Aslında ayarlar bolumune , Live tille adı altında Bi ayar atsalar ordan kullanıcılar istediğini seçseler daha iyi olmazmıydı.

PureFood

PureFood

Üye
gelmesi taraftarı değilim açıkçası :hmmm

Akhtoher

Akhtoher

Üye
gelmesi taraftarı değilim açıkçası :hmmm
Seçenek şeklinde gelirse süper olur çeşitlilik açısından. Ayarlardan isteyen 2 li isteyen 3 lü seçebilecek şeklinde düşünün değişiklik olur bence :)

• Beğen
Tepkiler: PureFood
beats

beats

Üye
Bu özelliğin opsiyonel sunulması taraftarıyım fakat Windows Phone Live Tile Federasyonu büyük ekran kuralıyla 4+0+2 kutucuktan sadece 4 ünü bize kullandıracak gibi 2 kutucuk yine uygulama listesinde bekleyecek... :trip:

Üst Alt