Lumia920 ekran ve kapak değişimi

Sponsorlu Bağlantılar

ThunderblastX

ThunderblastX

Üye
    Konu Sahibi
Lumia920 ekran ve kapak değişimi
Arkadaşlar Lumia 920 nin ekranını ve telefonun kapağını değiştirmek istersem ne kadar ücret alırlar. Ekranda hafif bi çizik ve köşelerde hafif ezilmeler var. Garanti var ama düşme olduğunda kullanıcı hatası oluyor. Görüşlerinizi alabilir miyim.
Sent from my RM-821_eu_turkey_343 using Board Express

Erturk8

Üye
buna benzer bende bi konu actım ama kimseden cevap alamadım.. ben baya bi arastırdım 920 nin ekranı ve dokunmatigi birlikte degisti icin biraz pahalı oluyo yaklasık 350 400 arası arka kapakta 100 ile 150 arasında degisiyomus . ben telefonumu teleservice verdim ekran ve kapakla beraber kdv dahil 410 dedi hemen gonderdim kargoyla sende bi ara sor

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
buna benzer bende bi konu actım ama kimseden cevap alamadım.. ben baya bi arastırdım 920 nin ekranı ve dokunmatigi birlikte degisti icin biraz pahalı oluyo yaklasık 350 400 arası arka kapakta 100 ile 150 arasında degisiyomus . ben telefonumu teleservice verdim ekran ve kapakla beraber kdv dahil 410 dedi hemen gonderdim kargoyla sende bi ara sor

eğer toplam 400 liraysa eğer bence pahalı değil s3lerin ekranı sadece 600tl değişiyor

ThunderblastX

ThunderblastX

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim ben bi araştırayım

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Bir çizik kaldırmaya 400 lira vermeyi kendi açımdan doğru bulmuyorum. O 400 lirayla süper ek donanım alınır.

ThunderblastX

ThunderblastX

Üye
    Konu Sahibi
Göze batan bir şey değil zaten değiştirme yapmayı düşünmüyorum çok pahalı gereksiz oluyor şu an

alical33

alical33

Üye
kvk bana sadece kasa değişimine 250 lira istemişti vay pislikler :) teleservicenin numarasını paylaşırmısınız size zahmet

ThunderblastX

ThunderblastX

Üye
    Konu Sahibi
Kvk dan korkmaya başladım ben:) telefonum bozulursa kvkya göndermektense yenisini almayı düşünüyorum. :P

alical33

alical33

Üye
Ben tövbe ettim zaten Allah kimseyi kvknın eline düşürmesin:D

ThunderblastX

ThunderblastX

Üye
    Konu Sahibi
Ekran ve kapak değişimine deli gibi para alırlar bunlar ya kasaya 250 aldılarsa :)

alical33

alical33

Üye
Ekran ve kapak değişimine deli gibi para alırlar bunlar ya kasaya 250 aldılarsa :)

alamadılar ki verirmiyşm okadar para ebaydan alır kndim takarım :ehe

ThunderblastX

ThunderblastX

Üye
    Konu Sahibi
Hahah oda güzel bi taktik :)