Lumia dokunmatik test sonucuma bakarmisiniz arkadaslar

Sponsorlu Bağlantılar

astamanana

astamanana

Üye
    Konu Sahibi
Lumia dokunmatik test sonucuma bakarmisiniz arkadaslar
[/IMG] Arkadaslar iyi aksamlar.telefon birkaç gündür kendi kendine işlemler yapmaya basladı.ve dikkat ettim üst kısımda bi bölüm parmağımı çok zor algılıyordu.test programı yükleyip baktığımda gördüğünüz gibi bi çizgi parmağımı hiç algılamadı.kesinlikle ekran değişimi mi yapmam lazım yoksa halledilebilir mi ?[/IMG]

Son düzenleme:

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Koruyucu film var mı ekran da ? Onu söküp b daha deneyin isterseniz.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Win 81 Yüklü Olsun Hard Format At Yüklüyse Eğer Cihazi Düşürmediysen Sorun Olmaması Gerek

astamanana

astamanana

Üye
    Konu Sahibi
iyi aksamlar.oncelikle cevapladiginiz icin tesekkur ederim.windows 8.1'e dönemiyorum.oncelikle yüklediğim fotoğrafa bakabildiniz mi onu sorayım.ben açamıyorum çünkü.sorunumu daha net anlatabilmem açısından soruyorum

goldmobile

goldmobile

Üye
8.1 dönemiyorum derken 'telefonun modeli ne ve hangi sürüm yüklü?

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
iyi aksamlar.oncelikle cevapladiginiz icin tesekkur ederim.windows 8.1'e dönemiyorum.oncelikle yüklediğim fotoğrafa bakabildiniz mi onu sorayım.ben açamıyorum çünkü.sorunumu daha net anlatabilmem açısından soruyorum

Merhaba.
8.1'e dönmek istiyorsanız kesin çözüm.

Öncelikle -> nı <- indirip bilgisayarınıza yükleyin.

İndirip kurduktan sonra WP Kurtarma Aracı'nı açın,

Sonra (Tüyo vereyim, bazılarında cihaz görünmüyor, o yüzden cihazınızı kapatıp PC'ye takılı olan usb kabloya bağlayın)
Gerisini eklediğim görseller sizi yönlendirecektir.

NOT: SuperOnline interneti olanlar Karma Değer hatası ile karşılaşıyorlar, o yüzden başka bir firmanın internetinden girip sorunu halledebilirsiniz.
Yahut Vpn kullanıp bu sorunu giderebilirler.

Anlatım ve görseller bana aittir.
Hadi kolay gelsin.
Takıldığınız bir yer olduğunda sorabilirsiniz.

1. Adım

2. Adım

3. Adım

4. Adım

5. Adım

Sonuç

astamanana

astamanana

Üye
    Konu Sahibi
maalesef ne yaptıysan bir türlü kurtarma aracı telefonu görmedi.telefon nokia lumia 1020. insider 10 sürümünü kurmuştum 1 ay oldu.zaten başıma ne geldiyse bundan sonra geldi.satmayı düşünüyorum.yardımlarınız için teşekkürler

goldmobile

goldmobile

Üye
Windows 10 insider Preview ilk çıktığında ben de 620 kurdum Wifi çalışmadı sonra nokia care suite ile 8.1 döndürdüm