Karşılaştırma Lumia 930 ve Lumia 925 Görsel Karşılaştırma

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Lumia 930 ve Lumia 925 Görsel Karşılaştırma
Lumia 930 ve Lumia 925 tüm detaylarıyla teknik ve görsel olarak bu karşılaştırmada.

Nokia’nın, Build Geliştirici Konferansında tanıtımını yaptığı Lumia 930 geç de olsa ülkemizde satışa sunulmuştu.

Nokia Türkiye tarafından 1799 TL tavsiye edilen satış fiyatıyla kullanıcılara sunulan Lumia 930, Windows Phone platformunda en çok Lumia 1520 ve Lumia 925 ile karşılaştırılıyor. Bu yazımızda sizlere Lumia 930 ve Lumia 925′i görsel ve teknik olarak tüm detaylarıyla ksrşılaştıracağız.

Lumia 930, 5-inç Full HD AMOLED parlak, CorningGorilla Glass 3 koruma camlı ekrana sahip. QualcommSnapdragon 800 2.2 gHz Quad-core chipsetten güç alan Lumia 930, 2 GB sistem belleğine sahip. Lumia 925 ise 4.5-inç 1280X768 HD ekrana sahip. Qualcomm Snapdragon S4 1.5 gHz Dual Core chipsetten güç alan Lumia 925, 1 GB sistem belleği barındırıyor.

Nokia’nın kamera teknolojisindeki son sisteminin temsilcisi olan Lumia 930, 20 MP Pureview OİS destekli arka kameraya sahip. Lumia 925 ise 8.7 MP 6 elementli Pureview OİS destekli arka kamerasıyla oldukça başarılı görüntüleme gücüne sahip.

Bu iki cihazdan arasında en benzer özellik ise batarya kapasitesi. Lumia 925, 2000 mAh bataryaya sahipken Lumia 930 ise 2420 mAh güçlü bir batarya barındırıyor. Büyük ekran dezavantajı olsa da yeni nesil işlemci teknolojisi sayesinde Lumia 930 oldukça iyi bir batarya performansına sahip.

İki cihazın karşılaştırmalı fotoğraf galerisi için aşağıdaki Maxicep.com portal sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Lumia 930 ve Lumia 925 Görsel Karşılaştırma - MaxiCep

• Beğen
Tepkiler: YkPkY, zaakaan, habbuj ve 3 diğerleri

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Tşk güzel karşılaştırma olmuş

luckysleven

luckysleven

Üye
930 tasarim vs olarak gercekten basarili bir cihaz .. 925 in tasarimini begenmeyen bir avuc insandan biriyim sanirim : ) Ama 930 a o para verilirmi 1520 varken tartisilir.

KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
930 un siyah modelini inceleme fırsatım oldu, diğer renklerde durum nasıl bilmiyorum ama siyah için 925 daha şık diyemedim çokta. FHD ekran dışında beni çokta cezbeden bir yanı olmadı tasarım konusunda

konu için teşekkürler.

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Siyah 925 gerçekten çok berbat bir seçim olur bence siyah olunca bütün tasarım bir anda yok oluyor 925 e beyaz yakışıyor
tabi 930 tasarımı da çok iyi :)

emz

emz

Üye
:tşk:

ErenMSC

Üye
:tşk:

Üst Alt