Telefon Tavsiyesi Lumia 925'i mi alayım yoksa bekleyeyim mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Topal Pire

Topal Pire

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 925'i mi alayım yoksa bekleyeyim mi ?
Arkadaşlar sürekli konu açıp sizi rahatsız ediyorum öncelikle bunun için herkesten özür dilerim. Önceden Nexus 6 için konu açmıştım. Sonra iPhone 6 kafamı karıştırdı. Nexus 6 için bir süre beklemem gerekecek ve para bulmam için yine bir süre beklemem gerekecek. Okullar açılıyor. Bu hafta okula gideceğim. Hâli hazırda 900 lira param var. Diğerler telefonlar için beklemem gerekiyor. Bi yerde Lumia 925 buldum sıfırı 750 lira. Artık beklemek istemiyorum. iPhone 6 Plus için bir akrabamın Amerika'ya gitmesini beklemek zorundayım. Hem o ne zaman gider ne olur belli değil. Sizce bu fiyata alsam mı ? Şuanda alabilirim. Çok oyun oynayan birisi değil. İnterneti , kamerası , stabilitesi , güncelleme desteği iyi olsun bana yeter. Bu fiyata alayım mı ? Pişman olur muyum ? Kullananlardan da yorum bekliyorum. Hemen alabilirim. Şunu da belirtmek isterim ki 1 ay sonra 400-500 lira bulabilirim.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Yurt Dişindan Ben Pek Önermiyorum Furkan 829 Tlye Düşmüştü en Son Bence 925 Al Her Ne Kadar Eskisede Cihaz Yada 830 Filan

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Beklemek zor iş 450 tl çok iyi para gerçekten çok zor kararlar.
Ben kullanmadım cihazı fakat oyunlarda kasmaz nokia kamerada sony den daha iyi veya biraz daha kötü ama sonuçta piyasadaki en iyi kamerayı sony ve nokia yapıyor. Güncelleme almaz bence. Stabilitede 525 bile çok stabil.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Ben kullanmadım cihazı fakat oyunlarda kasmaz nokia kamerada sony den daha iyi veya biraz daha kötü ama sonuçta piyasadaki en iyi kamerayı sony ve nokia yapıyor. Güncelleme almaz bence. Stabilitede 525 bile çok stabil.
Güncelleme Alırda Sonuçta Eskidi 1 2 Sene Oluyor Nereden Bakarsan Ha Ben Almaya Kalksam Alırım Hatta Bir Ara Aliyordum Ama 1020 Ucuzlayınca Ona Yöneldim Şimdi Bakalıım

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
sLeepLe

sLeepLe

Üye
Güncelleme alır ama yeni telefonlar kadar uzun süre almaz. Ayrıca kasma gibi sorun yapmaz gayet stabil Çalışır :)

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
fk555897

fk555897

Üye
Üstüne para koyabilirsen Lumia 930'u bekle.

Topal Pire

Topal Pire

Üye
    Konu Sahibi
Üstüne para koyabilirsen Lumia 930'u bekle.
Hocam o telefonun tasarımı harika ötesi. 1300 -1400 olsa alırdım ama 1800 lira malesef
Yurt Dişindan Ben Pek Önermiyorum Furkan 829 Tlye Düşmüştü en Son Bence 925 Al Her Ne Kadar Eskisede Cihaz Yada 830 Filan
Hocam artık sıkıldım bu bekleme işlerinden. Ama bi anlık kararla da hata yapmak istemiyorum.
Hocam 1 ay daha beklersem 1300-1400 liraya kadar bulabilirim.Ya da şimdi birisinden borç alıp LG G2 mi alsam diye düşünüyorum.Son sorum şu ;

LG G2 mi Sony Z1 mi ?

• Beğen
Tepkiler: TheDarkStar7
Invoke

Invoke

Üye
Nexus 6. Olmadı 5 alırsın, pişman olmazsın.

Invoke

Invoke

Üye
Wp deyince herkes stabil diyip geçiyor ama ne kadar stabil? Yani androide bir kasıyor, iphone a bir hava için alınıyor bir de wpye çok stabil ama marketi kötü damgaları yapışmış kalmış. Enterasan olaylar...

925 artık biraz daha eski de kaldı. Wp de olmayan çok özellik var. Basit ama aldıktan sonra arayıp da bulamayacağın bir çok görünüşte olmasa da olur diyeceğin ufak detaylar var. Bilmiyorum ben olsam almazdım şuan önümde 1320 de var ama bi tapatalk bile rahat değil. Ha alınabilir, kullanılabilir, here drive gibi kaliteli servisleri var işe yarıyor ama bence nexus 6 ya da 5 uzun süre gidecek cihazlar. Stabilite sorunu da yok.

• Beğen
Tepkiler: Topal Pire
kahraman333333

kahraman333333

Üye
bence al ama beklesen bile kazanmazsın yine 1600 ustu çıkıcak telefonlar

Topal Pire

Topal Pire

Üye
    Konu Sahibi
Wp deyince herkes stabil diyip geçiyor ama ne kadar stabil? Yani androide bir kasıyor, iphone a bir hava için alınıyor bir de wpye çok stabil ama marketi kötü damgaları yapışmış kalmış. Enterasan olaylar...

925 artık biraz daha eski de kaldı. Wp de olmayan çok özellik var. Basit ama aldıktan sonra arayıp da bulamayacağın bir çok görünüşte olmasa da olur diyeceğin ufak detaylar var. Bilmiyorum ben olsam almazdım şuan önümde 1320 de var ama bi tapatalk bile rahat değil. Ha alınabilir, kullanılabilir, here drive gibi kaliteli servisleri var işe yarıyor ama bence nexus 6 ya da 5 uzun süre gidecek cihazlar. Stabilite sorunu da yok.
Hocam artık beklemekten sıkıldım. Kafam çok karışık anlık bir hata da yapmak istemiyorum ama ne yapacağım belli değil. Bakıyorum bütün telefonlar hoşuma gidiyor.Az önce Sony Z2'ye baktım o da çok hoşuma gitti.Lg G2'ye baktım o da aynı şekil. Kafam çorba oldu...