Lumia 925 türkiye??

Sponsorlu Bağlantılar

acuxx

acuxx

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 925 türkiye??
Lumia 925 in çıkış tarihini bilen varmı ?

merkel02

Kapalı Hesap
:ağlarım:

ÖEY

ÖEY

Üye
Bunun için konu açmak:hmmm Temmuz ayı deniyor haftalardır dostum.

serecans

serecans

Üye
Rusya ya ne zaman gelecek ya gelse de alsam burada daha uygun

matchless

matchless

Üye
bende rusyadayım ama x perıa z nın fıyatının hala dusmesını beklıyorum :D nokıa yı 900 den sonra sanırım dusunmıycem duzgın bır cıhaz cıkarana dek

serecans

serecans

Üye
İnşallah hemen gelir ya

merkel02

Kapalı Hesap
MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Lumia 925 ülkemize dördüncü çeyrekte gelecek.

ÖEY

ÖEY

Üye
Temmuz ayında geleceği söylenmişti arkadaşlar.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
925 bugün yetkili bir ağızdan aldığım bir bilgiye göre ülkemize yıl sonuna doğru gelecek ve beraberinde iki ürün daha getirecek bunları pazar günü açacağım konuda aktaracağım arkadaşlar.

matchless

matchless

Üye
rusyada rostov sehrınde var lumıa 925 . 25000 ruble :)

acuxx

acuxx

Üye
    Konu Sahibi
925 bugün yetkili bir ağızdan aldığım bir bilgiye göre ülkemize yıl sonuna doğru gelecek ve beraberinde iki ürün daha getirecek bunları pazar günü açacağım konuda aktaracağım arkadaşlar.

Dün sorduğumda adam bana temmuz ortası sonu gibi gelicek demişti. Nokia shop

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
920 İle Hayatta Aynı Fiyata gelmez çok farkları var.

kursat99

kursat99

Üye
Ama birisi 2012 de çıktı birisi 2013 te çıktı. 2012 teknolojisi ile o telefon o zaman 1650 ederken şimdi bugün 1500 ediyor. Bana kalırsa çok yakın fiyatta gelecek.

darkwaters

Üye
rusyada rostov sehrınde var lumıa 925 . 25000 ruble :)
Sanırım 25000 ruble 1476 lira ediyor vergileriyle falan bence de l920 ye yakın fiyatta çıkar diye düşünüyorum türkiyede vergi işini biliyorsunuz:)

yeminli06

yeminli06

Üye
Arkadaşlar geçen yazdım bi konuda bu ay sonu media markete gelecekmiş 1700 fiyat ile ben 4 gün sonra tekrar gidip sorcam

ÖEY

ÖEY

Üye
Valla ben de Amber güncellemesi yayınlandıktan sonra Türkiye'de satışa çıkacak diye biliyorum. Hatta fiyatta 1700-1800 civarı olacakmış. Neyse az kaldı yakında öğreniriz:oke: