Lumia 925 Batarya Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Masquerain

Masquerain

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 925 Batarya Sorunu
Merhaba arkadaşlar

3-4 gün önce Lumia 925 aldım ve bataryayla ilgili ya da yazılımla ilgili bir sorunum var sanırım.Telefonumu şarja takıyorum ve şarjdan çıkardıktan sonra bir anda %100'deni %88 veya %96'lara düşüyor.Bu sorun neden olabilir ?

Rainesto

Rainesto

Üye
Yeni yazılım atın eğer sorun devam ediyorsa teknik servise gitmesinde fayda var

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Merhaba arkadaşlar

3-4 gün önce Lumia 925 aldım ve bataryayla ilgili ya da yazılımla ilgili bir sorunum var sanırım.Telefonumu şarja takıyorum ve şarjdan çıkardıktan sonra bir anda %100'deni %88 veya %96'lara düşüyor.Bu sorun neden olabilir ?
Menü > Ayarlar > Güncelleme kontrolü yapınız.

Mağaza ... Ayarlar >
Uygulama ve Oyunları Otomatik Güncelle : Kapatın
Wifi ile güncelle : Kapatın

Menü > Ayarlar > Bildirimler + Eylemler : Bütün gereksiz bildirimleri kapatın.

Menü > Ayarlar
Bluetooth : Kapatın
Nfc : Kapatın

Birde cihazı ikinci el yada sıfır aldıysanız 1 - 10 gün içinde pil kullanımı yerine oturur.
Güle güle kullanın cihazınızı

dakamon

dakamon

Üye
Merhaba arkadaşlar

Birde pil tasarrufuna girin kullanmadığınız uygulamalrın arka planda çalışmalarını engelleyin. Birde yeni aldığın için bataryası bir iki hafta kalibre olacaktır. Sıfır ürünlerde ilk başta böyle olması normal. Biraz cihazı tanımanız ve bazı ayarları yapmanız sonucunda 1 hafta sonra batarya performansı yükselecektir. Aksi halde servise veriniz tabiki.

Üst Alt