lumia 920 müzik indirme [Çözüldü]

Konu, 'Windows Phone Yazılım Destek' kısmında kurtoglu00 tarafından paylaşıldı. Okunma: 16737 | Cevaplanma: 15

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. slm daha önce nokia c7 de tubidy.mobi adresinden rahatca müzik indiriyordum ama şimdi lumia 920 de indirmiyor sadece calıyor magazadan program denedim üç beş tane işe yaramaz tubidy.mobi çok iyi bir ste aradıgını buluyorsun ve boyutları küçük mp3 lerin bu steden nasıl mp3 indiririm ben bilen varmı

2. Fildoyu denedin mi
    Sent from my Lumia 920 using Board Express

3. Gethemall diye bir program var mağazada kardeşim onu indir sonra tubidy.coma gir indirme bağlantısını kopyala ve gethemall programının browser kısmına yapıştır alt tarafta indirme işareti ok işaretine tıkla indir,indirdiğin müzikler download bölümünde görebilirsiniz
  4. Tşk ederim arkadaşlar dener sonucu yazarım
  5. tamam kardeşim bu arada indirirken telefon ışığın ve tuş kilidini sönmemesi gerekiyor yoksa duruyor,indirirken downlader indirdikten sonra şarkı file managerin içindeki downloadda kalıyor
  6. Tamam kardeşim işimi gördü şimdilik bu lumia ya opera ve x plore neden gelmiyor ya symbian ın olmazsa olmazı bunlar :))
  7. dosya yönetici apollo ile gelecek diye biliyorum ama opera henüz bir haber yok kardeşim
  8. Tamam kardeşim sagol artık ne zaman gelir bu güncelleme belli olmaz böyle idare edeceğiz artık eksikleri giderse Nokia artık
  9. mayısta gelir inşallah sende sağol
  10. Fildoyu denediniz mi
    Sent from my Lumia 920 using Board Express
  11. evet güzel bir uygulama sagol indirip tlf ye kaydeden uygulama yokmu
  12. ben bulamadım mağazada =(
  13. Windows Phone için "GetThemAll" uygulamasına göz atın http://www.windowsphone.com
    nsren ve lincoln1321 bunu beğendi.
  14. tmmdır =) tşkrler
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Konu ile alakalı site aramaları:

1. lumia müzik indirme

,
  2. lumia müzik indirme programı

,
  3. nokia lumia müzik indirme

,