lumia 920 kamera tuşu çalışmıyor!

Konu, 'Windows Phone Yazılım Destek' kısmında BelaMonte tarafından paylaşıldı. Okunma: 2078 | Cevaplanma: 17

1. lumia 920 kamera tuşu çalışmıyor!

Beyler bugün ve az önce fark ettim kamera tuşu çalışmıyor. Kapalıyken basılı tutuyorum kamera açılmıyor. Ben açıyorum basıyorum odaklamıyor ve çekmiyor. Video da çekmiyor. Diğer kamera programlarında da çekmiyor. Ayarları filan değiştirmedim. Reset attım ve yine aynı şekil. Ne olur yardım edin garantiye vermek istemiyorum. Format atamam fotoğraflar var bilgisayarda bozuk yedekleyemem :( lütfen yardım edin kamera tuşu yine basıyorum yine rahatça basılıyor yani yazılımsalda olabilir lütfen yardım edin.

Bu Konu Mobil Sürümden Açıldı

Yazan: BelaMonte
  2. ayarlardan kamera tuşunu deaktif hale getirmiş olabilirsin.

3. kamerayı aktif hale getirmek için kamera tuşuna basılı tutun aktif, bunun dışında bir ayar yok

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

4. Kamera tuşu iki kademelidir ilk yavaşça bas odaklar sonra tam bas çeker bnde bilmiyordum çalışmadı zannettim ama çalışıyormuş

5. biliyorum. Bendede aynı şekilde. Hadi öyle olmasa benimki diyeceğim tuşta sorun var diye ama bilmiyorum..

6. Beyler yardım edin servisemi vereyim lütfen?

7. ekrana dokunduğunda resim çekiyor mu ?

8. evet. :/

9. Suyla temas ?

10. Fotoğrafları skydrive'a yükleyebilirsin, bu şekilde rahatça format atarsın. En azından sıkıntının yazılımsal mı! donanımsal (deklanşörde) mı olduğunu anlamış oluruz.

11. suyla temas olmadı

- - - Eklendi - - -

tamam deneyeceğim ama vi
    deolarda var

12. 7gb alanın var, video, fotoğraf, belge hepsini yükleyebilirsin.

13. şimdi wifi ye bağlanıyım yükleyim bakalım.. Of birde boşa yüklersem :( bide geri yüklemesi var bir daha

14. Bununla ilgili ayar filan yada bir program sonucu olduysa filan söyleyin eve gidene kadar sonra format atacağım

15. beyler arkadaşın bilgisayarına yedekledim sonra format attım açıldı AMA kamera tuşu halen çalışmıyordu. fotmatta birşey geri yuklensinmi diyorddu evet dedim o yuzden çalışmıyordur belki dedim bir daha format attım ama yarım saattir çarklar donuyor yardım edin :(

16. şarjın bitene kadar bekle sonra şarja tak açılacak 10-15 dk daha bekle baktın olmuyor sorun deklanşör dedir garantiye yollaman gerekir büyük ihtimalle garanti kapsamındadır

17. aynı sorun bende de var tek farkla bende kamera tuşu sadece odaklama yapıyor. Htc nin online desteğine bağlandım fabrika ayarlarına dönün dediler . Ne yapsam bilemedim

18. servisten geldi telefonum ve ücret vermedim hallettiler. hem bu arada ön kamerayı temizlediler. sende hiç durma ver

lumia 920 kamera tuşu çalışmıyor! konusuna benzer içerikler

1. 5800 Kamera Tuşu Çalışmıyor. ( 1 Mart 2011 | Symbian S60v5 Cihaz Destek )

5800 Kamera tuşu kamerayı açmıyor. Tuşlar kilitliyken basınca yazı geliyor fakat kamerayı açmıyor nasıl tamir edilir format attık düzelmedi .=?
  2. N8 Kamera tuşu çalışmıyor!!! ( 13 Mart 2011 | Symbian^3 Yazılım Destek )

Arkadaşlar kamera tuşu çalısmıyor kamera ikonundan açılıyor odaklama yapıyor ama fotograf çekmiyor ve kamera kendi tuşundan açılmıyor telefon düşmedi düne kadar çalışıyordu bi akıl verin servisemi yoliyim.
  3. Lumia 920 kamera sorunu ( 17 Ocak 2013 | Windows Phone Genel )

Hocam merhaba.Ben bugün günlerdir beklediğim lumıa 920 ye kavuştum.Fakat bir sorunum var. Kamera bölümündeyken alttaki simgelerden 3. süne tıkladım.Tıklar tıklamaz telefon kendini resetledi ve açıldığında bir dahada kamera bölümüne...
  4. lumia 920 kamera çekemiyorum ( 22 Şubat 2013 | Windows Phone Genel )

arkadaşlar 3d kamera cekımıni indirdim bırtane fotoraf cektim ama şimdi kamera tuşu çalışmıyor ve kameraya girdigimde fotograf cekemiyorumm...
  5. Öneri Lumia 920 Flash Çalışmıyor ( 13 Aralık 2013 | Windows Phone Cihaz Destek )

Arkadaşlar bu telefonuma ikinci defa oluyor flashım çalışmıyor tüm ayarlara baktım el feneri uygulamalarını denedim telefonu kapatıp açtım ama olmuyor sini olacağım tüm kamera lenslerinde denedim ama olmuyor , telefonumu düşürmedim de durduk yere...
Yüklüyor...
29 Temmuz 2015 Çarşamba - 3:37:13