lumia 920 arama yaparken ekran kararıyor [Çözüldü]

Sponsorlu Bağlantılar

zerche

Üye
    Konu Sahibi
lumia 920 arama yaparken ekran kararıyor [Çözüldü]
2 aydır lumia kullanıyorum son 10 gundur arama yaparken ekran tamamen kararıyor ve karsı taraf aramayı sonlandırana kadar hıcbır işlem yapamıyorum.herhangı bır yerı aradıgımda ornegın bankayı seslı yanıt ıslemıyle tuslara bamam gerekıyor fakat ekran sımsıyah oldugu ıcın hıc bı sey yapamıyorum :S

papakudioflu

papakudioflu

Admin
ekran koruyucu film var mı telefonda

hllsvrn

hllsvrn

Üye
Kapatıp açmayı, yada restart falan atmayı denedin mi? .

musicianfaruk

musicianfaruk

Üye
Sensörlerde bi problem var . Çoğunlukla konuşulan kulaklık bölgesinden toz girmesi sonucu hem ön kamera hemde sensörler etkileniyodu . Böyle bişey olabilir

mamix74

mamix74

Üye
benimde başima geldi tamamen ekran koruyucu filmden filmi cikart duzelir

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Yada tozdan dolayı yakınlık sensörü düzgün çalışmayabilir

n000k

n000k

Üye
Ekran koruyucu falann yok bende ama bende de yapiyor,buyuk ihtimal tozdan dolayı..nasıl temizlenir bu toz fikri olan var mı arkadaşlar??bu durum bazen çok sıkıcı oluyor.. =/
<- Lumia 920 aşkım ->

musicianfaruk

musicianfaruk

Üye
Toz olayı sadece gidiceksin servise ( nokia clup yada kvk ) açtırcaksın temizleticeksin . Bence en güvenli çözüm bu ve cidden can sıkıcı

drangela61

drangela61

Üye
bu toz olaylarını duydukça hemen gidip kılıf almalıyım diye düşünüyorum ne kadar korur bilmem ama biraz olsun fark eder herhalde..
ama cidden sıkıntı bir durum cihaz her şeyiyle mükemmel ama işte bazı sorun ve eksıkleri olabiliyor maalesef :(

NUD

NUD

Üye
Ben hiç boyle bir sorunla karşılaşmadım

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Ekranın konuşma sırasında kararması çok normal bir durum.
Ancak müdahale etmeye çalıştığında geri aydınlanması gerekir.
Arkadaşların da söylediği gibi "sensörlerle ilgili" bir sıkıntı var gibi duruyor.
Ön Kameranı örten bir toz tabası v.s'den dolayı olabilir.

zerche

Üye
    Konu Sahibi
tesekkurler arkadaslar ekranda ki koruyu fılmı cıkarınca duzeldı herkeze tesekkurler

uMTOku

Üye
Pdateknolojide tam oturan jelatin var onlara bakın
Sent from my Lumia 920 using Board Express

DenizhaNq

DenizhaNq

Üye
toz veya jelatinden olabilir

pardon sorun düzelmiş :)

Üst Alt