Lumia 900 !!!

Konu, 'Cep Telefonları Genel' kısmında aleranol tarafından paylaşıldı. Okunma: 1641 | Cevaplanma: 4

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Lumia 900 !!!

Arkadaşlar bu telefonun ne zaman çıkacağını ve fiyatını bilen varmı. Okuduğum haberlere göre mart ta çıkacakmış ama?

Yazan: aleranol
  2. Fiyatı henüz belli değil ve konu yanlış bölümde...

3. fiyat ve çıkış tarihi için net bir açıklama yok :islik

4. Ayrıca Lumia 800 Türkiye ye geldi mi? Lumia 900 dan bahsediyorsunuz ama ben Lumia 800 ü bile göremedim.

5. Lumia 800 Amerika'da satışa çıkmış.Bizde daha yokk :kotu

Devil_Batu bunu beğendi.

Lumia 900 !!! konusuna benzer içerikler

1. Lumia 900 Memnuniyeti

Yapılan bir araştırmaya göre Amerika’da Nokia Lumia 900 alan kullanıcıların neredeyse tamamı çok memnun ve telefonunu en iyisi olarak görüyor. Amerika’da Nielsen firmasının yaptığı araştırmaya göre Nokia Lumia 900 satın alan kullanıcılar,...
  2. lumia 900 alınırmı

arkadaşlar 2.el lumia 900 almak istiyorum. Sizce alınacak bir telefonmu 920 ile farkları nedir ?
  3. lumia 900 turkce??

ben lumıa 900 u satmak ıcın bır sıteden ılan verdım.. sıte uzerınden telefon numaramdan yaklasık 10 dakka once bır arkadas benı aradı 50 tl karsılıgında cıhazınızı komple turkceye cevırebılırız fılan dedı.. nası oluyor bu iş ?
  4. Satılık Nokia Lumia 900 Sıfır

Merhaba arkadaslar nokia lumia 900 satıyorum cünkü elimde kaldı .) bunu yaklasık 1400 liraya aldım türkiyede satısı yok ara ara ithal olarak electroworlde falan geldi bende aldım cok hos ve güzel telefon ancak uygulama bakımından biraz geride ama...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Temmuz 2015 Cumartesi - 16:40:31