Lumia 620 SD Kart Okumuyor !

Sponsorlu Bağlantılar

mersinli033

mersinli033

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 620 SD Kart Okumuyor !
Toshiba ve Sandisk Micro SD Kartı Okumuyor Yardımcı Olabilecek Olan Varmı ?

Silinen Üye 1030288

Kapalı Hesap
bazen çözüm kartı biçimlendirmek ama sona sakla bunu .)

Son düzenleme:
Rainesto

Rainesto

Üye
Biçimlendirip deneyin olmazsa başka bir telefonda deneyin çalışıyorsa Sd kart girişiniz bozulmuştur. Zaten 620'nin sd kart girişi çok dandik

Emre

Üye
Kaç GB?

skynet

Üye
Başka kart denediniz mi ? Belki yuvadaki temas eden teller sd karta değmiyor olabilir

Son düzenleme:
mersinli033

mersinli033

Üye
    Konu Sahibi
Başka Kart Denedim Dün Sıfır TOSHIBA (8) Micro Sd Card Aldım. Denedim Aynı Hafıza Kartı Bilgisayarda Okuyor Telefonda Okumuyor.
Başka Bir Konuda Gördüm Hafıza Kartının Dosya sistemini değiştirdim yine okumadı.....

Son düzenleme:
Rainesto

Rainesto

Üye
Başka Kart Denedim Dün Sıfır TOSHIBA (8) Micro Sd Card Aldım. Denedim Aynı Hafıza Kartı Bilgisayarda Okuyor Telefonda Okumuyor.
Başka Bir Konuda Gördüm Hafıza Kartının Dosya sistemini değiştirdim yine okumadı.....
620 nin sd kart girişi çok dandik o bozulmuş kardeşim garantiye yollamalısın.

Rainesto

Rainesto

Üye
Garantisi Bitti... Kaç Günde Yaparlar ? Hemen Yapıp Verirlermi ?
Hocam bildiğim kadarıyla mersinde nokia care yok. Kaç günde yapacaklarını bilemiyorum teleservis bu belli olmaz ama ben 920 yi 8 inde nokia careye bıraktım bugün geldi ekran değişmiş

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Ücretli onarım olduğu için öyle bir güzel yaparlar ki (!) tamir ücretini bile haber vermezler. (İstanbul Maltepe teleservice çalışanlarının kulaklarını çınlatayım...)
Siz gene de yollayın ve cihazı sürekli takip edin.

mersinli033

mersinli033

Üye
    Konu Sahibi
Hocam bildiğim kadarıyla mersinde nokia care yok. Kaç günde yapacaklarını bilemiyorum teleservis bu belli olmaz ama ben 920 yi 8 inde nokia careye bıraktım bugün geldi ekran değişmiş
Şuanda Kayserideyim Yoğunburçun Oradaki Nokia Servisine Vermeyi Düşünüyorum. :) Yorumlar İçin Teşekkürler.

Üst Alt