Lumia 620 mi yoksa Lumia 520 mi?

Sponsorlu Bağlantılar

sane31

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 620 mi yoksa Lumia 520 mi?
Arkadaşlar sizce windows phone almalıyim alırsamda nokia l620 mi yoksa nokia l520 mi almalıyım acil yardım edin !

nanotex

nanotex

Üye
620 al paran yetiyorsa 720 öneririm.

sane31

Üye
    Konu Sahibi
720 yi pek behemedim ama 620 hoşuma gitti

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
620 ufak ama 720 şarj olanakları sunuyor pili 920 ile aynı ve daha az harcıyor ama hoş bir telefon
520 ve 620 arasında kaldıysan 520 ekranı daha büyük ama 620 daha donanımlı.

sane31

Üye
    Konu Sahibi
Bana biraz donanımda olması lazım oyun falan oynamam ama çok müzik dinler internette takılır çok mesajlasirim bunlar için yeter mi 620

alperen kutuk

Üye
520

- - - Eklendi - - -

o zaman 720 al

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Bana biraz donanımda olması lazım oyun falan oynamam ama çok müzik dinler internette takılır çok mesajlasirim bunlar için yeter mi 620
oyun takıntın yoksa dediğin gibi sadece int, müzik ve sms için alacaksan evet gayet yeterli 620. hatta ön kamera, flaş ve city lens de senin için önemli değilse 520 de işini görür. ama batarya açısından performanslarını bilemicem kullananlar yorumlasın :)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
bir haftadır lumia720 kullanıyorum. Kullanış açısından lumia820&920 ile hiç bir farkı yok. Tek fark 1gb ram gibi görünüyor zira 6.7mp kamera gerçekten çok başarılı.

• Beğen
Tepkiler: Dede
ÖEY

ÖEY

Üye
Her şeyi geçtim de şu "acil yardım edin!"e takıldım kaldım ya :D:D Geçtimi bari aciliyet dostum aldın mı telefonunu? :)

• Beğen
Tepkiler: n000k
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Her şeyi geçtim de şu "acil yardım edin!"e takıldım kaldım ya :D:D Geçtimi bari aciliyet dostum aldın mı telefonunu? :)

Kesinlikle katılıyorum.:oke: +ihtiyaç ve kullanım önceliği nedir belirtmesi gerekli.

SonyXperia

SonyXperia

Üye
Lütfen başlıkları daha anlaşılır yapın dostum site kurallarına göre " Bir bakar mısınız? Acil yardım!!" gibi başlıklar kullanmak yasak diye biliyorum moderatörlerimiz sizi daha iyi bilgilendirir.

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Arkadaşımda 620 var sizin gibi oyun pek oynamaz ama müzik internet ve mesajlasır ve telefon 1 günü çıkarmıyor bilginize