lumia 520 ekolayzer ayarı yok

Konu, 'Windows Phone Cihaz Destek' kısmında kaan5897 tarafından paylaşıldı. Okunma: 3373 | Cevaplanma: 15

1. arkadaşlar L520 ekolayzer ayarlarını bulamıyorum lütfen yardım müzik>ses ayarları>geliştirmeler bomboş

2. telefon yazılımın güncel mi ekolayzer e ayarlar ses orada dolby de ekranı sağa kaydırın ca çıkıyor

- - - Eklendi - - -

ha bide sadece kulaklıkta çıkıyor ayar söylim

3. Ayarlardan aşağı doğru in orada ses'e tıkla aradığını bulacaksın..:oke:

4. telefonu alalı 1 hafta olmadı gerek müzik çalardan gerekse ayarlardan ses ayarlarına girdiğim anda GELİŞTİRMELER başlığı çıkıyor ama altı simsiyah ve boş hiç bir seçenek çıkmıyor

5. LUMIA pusher ile güncelmi diye baktınmı ? Eğer bir sonuç çıkmazsa telefonu sıfırlarsın :hmmm

6. Lumia pusher ile de baktım ama ses ayarlarına girince sadece paylaş seçeneği geliyor

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

7. benim bir tanıdığın 520sinde de ses de arkadaşın dediği gibi boş siyah ekran çıkıyor. Dolby ekolayzrı wpnin belirli modellerine verilmiş olabilir mi ?

8. Peki telefonu sıfırladıktan sonradamı böyle ?

9. Telefonu sıfırlamadım dosyalarım oyunlarım gideceği için pek istemiyorum ama sonuç onu gösterirse mecburuz :)

10. evet nedense yok o ayarlar.güncellemeyle gelecek diyorlar.çözen varsa söylerse seviniriz valla :)
    kulaklığı takınca da yok

11. Nokia Türkiye facebook sayfasına sordum kulaklığı takıp ayarlama yapabilirsiniz dendi denedim ama cidden kulaklıkta da çıkmadı :)

12. bir yerde fabrika ayarlarına dönünce oluyor diye yazmışlar.onu da denedim olmadı.neyse artık güncellemelerde düzelirse düzelir düzelmezse benim için fazla bir önemi yok.ağustos sonunda Amber güncellemesi gelecekmiş herhalde.bekleyip görelim.

13. Kulaklığı takacaksın sonra Ayarlar - ses - ekolayzer

14. kolay gibi gözüküyor da aynı hata kulaklığı takınca da devam ediyor işte tuhaf olanda bu

15. Hata değilki. Nokia Lumia 520'de Dolby Hoparlör olmadığı için geliştirmelerde çıkmıyor. Ama 620'de çıkıyor.

Yüklüyor...

Konu ile alakalı site aramaları:

1. lumia 520 ekolayzır ayarı

,
  2. lumia 520 ses ayarları

,
  3. nokia lumia 520 ekolayzer

,
  4. lumia ekolayzer,
  5. lumia 520 equalizer,
  6. windows phone ekolayzer,
  7. nokia lumia 520 ekolayzır ayarları