lumia 520 ekolayzer ayarı yok

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 1858988

Silinen Üye 1858988

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
lumia 520 ekolayzer ayarı yok
arkadaşlar L520 ekolayzer ayarlarını bulamıyorum lütfen yardım müzik>ses ayarları>geliştirmeler bomboş

serecans

serecans

Üye
telefon yazılımın güncel mi ekolayzer e ayarlar ses orada dolby de ekranı sağa kaydırın ca çıkıyor

- - - Eklendi - - -

ha bide sadece kulaklıkta çıkıyor ayar söylim

skynet

Üye
Ayarlardan aşağı doğru in orada ses'e tıkla aradığını bulacaksın..:oke:

Silinen Üye 1858988

Silinen Üye 1858988

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
telefonu alalı 1 hafta olmadı gerek müzik çalardan gerekse ayarlardan ses ayarlarına girdiğim anda GELİŞTİRMELER başlığı çıkıyor ama altı simsiyah ve boş hiç bir seçenek çıkmıyor

skynet

Üye
telefonu alalı 1 hafta olmadı gerek müzik çalardan gerekse ayarlardan ses ayarlarına girdiğim anda GELİŞTİRMELER başlığı çıkıyor ama altı simsiyah ve boş hiç bir seçenek çıkmıyor

ile güncelmi diye baktınmı ? Eğer bir sonuç çıkmazsa telefonu sıfırlarsın :hmmm

Silinen Üye 1858988

Silinen Üye 1858988

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Lumia pusher ile de baktım ama ses ayarlarına girince sadece paylaş seçeneği geliyor

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

q0nzalez

q0nzalez

Üye
benim bir tanıdığın 520sinde de ses de arkadaşın dediği gibi boş siyah ekran çıkıyor. Dolby ekolayzrı wpnin belirli modellerine verilmiş olabilir mi ?

Silinen Üye 1858988

Silinen Üye 1858988

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
sorun tam olarak böyle :

skynet

Üye
Peki telefonu sıfırladıktan sonradamı böyle ?

Silinen Üye 1858988

Silinen Üye 1858988

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Telefonu sıfırlamadım dosyalarım oyunlarım gideceği için pek istemiyorum ama sonuç onu gösterirse mecburuz :)

zeyda

Üye
evet nedense yok o ayarlar.güncellemeyle gelecek diyorlar.çözen varsa söylerse seviniriz valla :)
kulaklığı takınca da yok

Silinen Üye 1858988

Silinen Üye 1858988

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Nokia Türkiye facebook sayfasına sordum kulaklığı takıp ayarlama yapabilirsiniz dendi denedim ama cidden kulaklıkta da çıkmadı :)

zeyda

Üye
bir yerde fabrika ayarlarına dönünce oluyor diye yazmışlar.onu da denedim olmadı.neyse artık güncellemelerde düzelirse düzelir düzelmezse benim için fazla bir önemi yok.ağustos sonunda Amber güncellemesi gelecekmiş herhalde.bekleyip görelim.

OozyStaw

OozyStaw

Üye
Kulaklığı takacaksın sonra Ayarlar - ses - ekolayzer

Silinen Üye 1858988

Silinen Üye 1858988

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
kolay gibi gözüküyor da aynı hata kulaklığı takınca da devam ediyor işte tuhaf olanda bu

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Hata değilki. Nokia Lumia 520'de Dolby Hoparlör olmadığı için geliştirmelerde çıkmıyor. Ama 620'de çıkıyor.

Üst Alt