Liseli kızların erkek kavgası

Sponsorlu Bağlantılar

Romantik Prens

Romantik Prens

Üye
    Konu Sahibi
Liseli kızların erkek kavgası
İzmir'de, iki liseli kızın erkek arkadaşlarını paylaşamaması üzerine okul önü ilginç bir kavgaya sahne oldu. Erkek öğrencilerin keyifle izlediği kavgada birbirlerinin saçlarını yolarak yerlerde sürükleyen kızları öğretmenleri güçlükle ayırdı.

İzmir'in Buca ilçesinde, birbirlerine tekme tokat atarak saç saça kavga eden liseli iki kızı görenler şaşırdı kaldı.

Kavganın E.N. ile S.P. adlı iki kız öğrencinin aynı erkek arkadaşlarını sevmesi üzerine yaşandığı iddia edildi. Kavga saniye saniye bir cep telefonu tarafından görüntülendi.

Buca Endüstri Meslek Lisesi 3'üncü sınıf öğrencisi kızlar arasında kavga önce teneffüste ardından ders çıkışında okul önünde devam etti. Okul duvarları ardında yaşanan kavgada E.N. ile S.P. onlarca öğrencinin arasında saç saça baş başa kavga etti. Kızların kavgasını erkek arkadaşları gülerek izlerken 'vur vur" diye tempo tuttular. Kız öğrenciler öğretmenleri tarafından güçlükle ayırıldı. E.N. ile S.P. isimli kız öğrencilerin aynı erkeğe aşık olduğu kavganın bu yüzden çıktığı ileri sürüldü.

omayra

Üye
Aslında ilk okunuşta komik gibi görünse de, acı bir durum... Aynı erkeği iki kızın sevmesi kızlar açısından kötü. Günümüzde artık karşı cins için çırpınan, mücadele eden taraf kadınlar oldu. Hele bir de o erkek sahipli iseeee.... İşte o zaman mücadele çok şiddetli geçebiliyor haberde olduğu gibi.

Yaşam bana şunu öğretti ki, bir kadının en yakın dostu ancak bir kadın olabilir. Karşı cinsten kurulan dostluklarda bir süre sonra duygu karmaşası yaşanabilir.. İlle de yaşanır demiyorum ama bir kadın için, başka bir kadının dostluğu gibi olmaz erkeğin dostluğu....

Ve yine yaşam bana şunu öğretti ki, bir kadının en büyük düşmanı yine başka bir kadındır.

Tehlikeli varlıklarız vesselam!

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
Aslında ilk okunuşta komik gibi görünse de, acı bir durum... Aynı erkeği iki kızın sevmesi kızlar açısından kötü. Günümüzde artık karşı cins için çırpınan, mücadele eden taraf kadınlar oldu. Hele bir de o erkek sahipli iseeee.... İşte o zaman mücadele çok şiddetli geçebiliyor haberde olduğu gibi.

Yaşam bana şunu öğretti ki, bir kadının en yakın dostu ancak bir kadın olabilir. Karşı cinsten kurulan dostluklarda bir süre sonra duygu karmaşası yaşanabilir.. İlle de yaşanır demiyorum ama bir kadın için, başka bir kadının dostluğu gibi olmaz erkeğin dostluğu....

Ve yine yaşam bana şunu öğretti ki, bir kadının en büyük düşmanı yine başka bir kadındır.

:oke::oke::yuru:yuru

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici

Güzel yorumdu omayra :)

Bir zamanlar benim için de kavga etmişlerdi :ehe
Lise günleri... İnsanın kanı kaynıyor o deli çağlarında...

POWER

POWER

Üye
Lise anılarım canlandı he :ehe

dreamnurse

dreamnurse

Üye
ben en çok erkeklerin tempo tutması kısmına takıldım birbirlerini öldürseler yine vur vur diyebilceklermiydi acaba şiddetle kınıyorumm:nono:

POWER

POWER

Üye
ben en çok erkeklerin tempo tutması kısmına takıldım birbirlerini öldürseler yine vur vur diyebilceklermiydi acaba şiddetle kınıyorumm:nono:

Kınarken bile şiddetle kınıyorlar. Kızlar işte :ehe

Anıl Umut

Emekli Yönetici
yok canım daha neler öldürseler de tempo tutmazlardı heralde
biz öcü deiliz dreamnurse:ehe
ama bu kız erkek meseleleri canımı sıkmıyor deil:pro:

NobLe

NobLe

Üye
Haber benimde kulagıma geldi biz küfürlü tartışmayı gördük ama okul çıkışındaki kavgayı görmedik zaten orda olsaydık ayırırdıkda işte zaman meselesi

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Ben Bir Erkek Olarak Kızların Erkekler İçin Erkeklerin Kızlar İçin Kavga Etmesini Saçma Buluyorum.

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye

Güzel Yorum Omayra.. :oke:

Zaman Hızlı Geçiyormuş Yeni Anladım..
Bizim Zamanımızda Böyle Şeyleri Görmek Kıyamete Alamet Gibi Görülürdü.. :ehe

handful1907

handful1907

Üye
ben Buca Endüstri Meslek Lisesi nin orda oturuyorum böyle bir olayı duymuştum.ilk başta güldüm
ama sen bu ayrıntıları verince gerçektende şaştım kaldım. aslında acınacak bir durum :sn:

omayra

Üye
Zaman Hızlı Geçiyormuş Yeni Anladım..
Bizim Zamanımızda Böyle Şeyleri Görmek Kıyamete Alamet Gibi Görülürdü.. :ehe
(öncelikle teşekkür ediyorum yorumumu beğendiğin için :) )

yaaa di mi amaa... eski zamanlar ne güzeldi... Bir de kız için kavga eden erkek (kanlı bıçaklı değil tabii ki, mücadeleden söz ediyorum) çok romantik geliyor bana ama, böyle kızların erkek için kavga etmesi çok iticiii... Pek bir klasik gördüm kendimi :)

çok ters geliyor bana böyle bir şey.

Vakti zamanında eşim de benim için mcadele etmişti.... Aahhh aahhhhh.... :ehe ne romantik...

nurikaratas

nurikaratas

Üye
böyle şeylere gerek yok bu kadar olmaz ama...:nono:

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye

yaaa di mi amaa... eski zamanlar ne güzeldi... Bir de kız için kavga eden erkek (kanlı bıçaklı değil tabii ki, mücadeleden söz ediyorum) çok romantik geliyor bana ama, böyle kızların erkek için kavga etmesi çok iticiii... Pek bir klasik gördüm kendimi :)

Vakti zamanında eşim de benim için mcadele etmişti.... Aahhh aahhhhh.... :ehe ne romantik...

:)

Evet Eskiden Erkekler Kız İçin Kapışırdı Ama Bir Rekabet Olurdu Ne Bileyim "Kızın Gönlünü Kim Kazanırsa.." Misali..

Yani Kızın Gözüne Girmek İçin Yarışırlardı..

Ama Şimdi Öyle Değil..

Tüyü Bitmemiş Delikanlılarımız "Ya Benimsin Ya Toprağın Uleenn !!" Diye Hayatını Bitirebiliyor..

Kızların Bu Durumunu da Göze Alırsak Durum Çok Vahim..

Catty

Catty

Emekli Yönetici
iki şeytan kavga etmış te ne olmuş sankıııı:ehe

Solamente

Üye

Ablam benim eşiniz sizin için mücadele etmekle hayatının en doğru mücadelesini yapmış bence sizin kadar istikrarlı bi eş her kula nasib olmaz

omayra

Üye
Ablam benim eşiniz sizin için mücadele etmekle hayatının en doğru mücadelesini yapmış bence sizin kadar istikrarlı bi eş her kula nasib olmaz

canım çok teşekkür ederim, utandırdın beni, o senin güzel görüşün :)

Üst Alt