Liseli Kıza Şantajla Tecavüz

Konu, 'Haber Köşesi' kısmında ALpeRenBuGRa tarafından paylaşıldı. Okunma: 23417 | Cevaplanma: 13

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Liseli Kıza Şantajla Tecavüz

< Resmi açmak için tıklayın >

Çorum'da 16 yaşındaki lise öğrencisi M.N. ile cinsel ilişkiye girip bunun görüntülerini çeken ve tekrar tekrar ilişkiye zorlayan 19 yaşındaki C.B. ve aynı yaştaki K.T., şantaj suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İddiaya göre, lise ikinci sınıf öğrencisi M.N. adlı kızla cinsel ilişkiye girdiği iddia edilen C.B. bunu cep telefonuyla gizlice görüntüleyip şantaj yaptığı iddiasıyla polis tarafından önceki gün akşam saatlerinde yakalandı.

TECAVÜZCÜ MUAVİN ÇIKTI
    Genç kızın ailesinin şikayeti üzerine gözaltına alınan ve otobüslerde muavinlik yapan C.B.'nin ifadesi doğrultusunda genç kızı taciz ettikleri ileri sürülen arkadaşları G.K. ile Ö.K. da yakalandı.

SİNEMADA SEKS YAPMIŞLAR
    Lise öğrencisi M.N. polise verdiği ifadede, &#8220;Daha önceden tanıştığım C.B. ile geçen Aralık ayında sinemaya gittik. Sinemada bacaklarımı ve göğüslerimi okşadı. Salon boş ve karanlık olduğu için burada ters ilişkiye girdik. Bu olaydan birkaç gün sonra C.B.'nin evine gittik. Evine gittiğimizde de yine ters ilişkiye girdik. Bu şekilde 5 kez Bahçelievler Mahallesi'ndeki evine giderek ilişkiye girdik.

ŞANTAJLI TECAVÜZ BAŞLIYOR
    En sonuncusunda cep telefonu ile görüntülerimizi çektiğini söyledi. Bekaretimi bozmak istedi, kabul etmeyince de &#8216;Elimde görüntülerin var&#8217; diyerek beni tehdit etti. Telefondaki görüntüleri gösterdi. Korktuğum için arkadaşlarından K.T. ile de ters ilişkiye girdim. Yanında bulunan ancak isimlerini bilmediğim iki kişi de beni taciz etti. Bana şantaj yaptılar&#8221; dedi.

TELEFONDAN ŞANTAJ GÖRÜNTÜLERİ ÇIKTI
    Gözaltına alınan C.B., G.K. ve Ö.K.'nin sorgulamaları devam ederken kaçan K.T.'nin de yakalanması için araştırma başlatıldı. Bu arada Emniyet'teki ifadeleri tamamlanan C.B., G.K. ve Ö.K. ise dün sabah sevk edildikleri savcılıkça serbest bırakıldı. Polis her yerde aradığı K.T.'yi yakalayarak gözaltına aldı. K.T.'nin cep telefonunda yapılan incelemede genç kızın cinsel ilişki sırasında çekilen görüntüleri de bulundu. Telefonu inceleyen polis, savcılık tarafından serbest bırakılan ve görüntüleri gizlice çektiği ileri sürülen C.B. ile arkadaşları G.K. ve Ö.K.'yı tekrar gözaltına aldı. Emniyet'teki ifadelerinin ardından 4 zanlı dün akşam nöbetçi mahkemeye çıkartıldı. C.B. ile K.T. tutuklanarak cezaevine gönderildi, G.K. ve Ö.K. ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

internethaber
  2. Ne şerefsizler var....
  3. Şerrefsiz ahlaksız
  4. Artık öyle şeyler söyleceğim geliyor ki...Edep kurallarına uymayacak o yüzden susuyorum...:@
  5. Ben lisede okuyorum neler neler neler görüyoruz:(
  6. Onların yaptığı cok büyük ahlaksızlık ama kızda o kadar iyi biri değil hani ilk basta hersey kendi isteği doğrultusunda olmuş...
  7. Gençliğin ahlaken çöküşünün resmidir!
    Bunlar geleceğin anneleri, babaları olacak. Kendileri ne ki yetiştirecekleri ne olsun.
  8. 10 tane içinden 1 kötü çıkar hepsi karalanır yapmayın arkadaşlar ne kadar katısınız Ailesi sahip çıkmamışsa kızına sinemayada gider evinede gider ben hala kız arkadaşlarımla sinemaya gidebilmek için annemden izin alırım her verilen molada annemi ararım istanbulda yaşıyoruz merak ediyo kızmıyorum hırlısı var hırsızı var tinercisi sapığı bizde lise okuduk şimdi kendini bilmez densiz yüzünden toptan karalıyorsunuz kınıyorum seni 1 kötü çıktı diye kuru yanında yaş yakılırmı :nono: EĞİTİM ŞART ;)
  9. Söylediklerine harfiyen katılıyorum...:yuru
  10. Benim ne demek istediğimi, ârif olan anlar diyorum.
  11. ahlaksız lar
  12. kusura bakmayın ama ahlaklı bir kız başka erkeğin evine gidermi arkadaşlar burada suçlar eşit bence!
  13. Benim evime kız arkadaşlarım gelir, gider.. Ahlaksız mı oldular? Ne alaka? Dostluktan anlaşılan yataklık ilişki olmayınca her şey gayet ahlaklı oluyor!
  14. http://www.maxicep.com/konu-disi/liseli-kiza-santajla-tecavuz-136290.html

Başlık bile aynı...
    Fabrikasyon olmaya başladı bu haberler.
    Öyle ki toplumca alışmaya başladık bunlara.
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Konu ile alakalı site aramaları:

1. liseli kıza tecavüz resimleri

,
  2. liseli kızlara tecavüz

,
  3. liseli kıza tecavüz

,
  4. tecavuz liseli,
  5. liseli tecavüz,