Lise Bölüm Seçimi.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Temperature

Temperature

Üye
    Konu Sahibi
Lise Bölüm Seçimi.
Merhaba arkadaşlar 9.sınıftayım yıl bitti sınıfı geçtim ama hangi bölümü seçsem karar veremedim baya düşündüm tm,sos eledim ve yabancı dil , matematik - fen bölümleri arasında kararsız kaldım matematik 1 ama genede sevdiğim bir ders yabancı dil derselerinide seviyorum ikisindede istediğim meslekler çok ama hangisini seçsem bir türlü karar veremdim bana yardım edebileceğiniz ,öneriler verebileceğinizi düşündüm , notlarımdan bazılarınıda söyleyeyim belki yardımcı olur;
Matemak : 1
Geometri : 3,
Fen Dersleri(Fiz,Kimya,Bio):4 ,
yabancı dil dersleri(İng,Fransızca):4

Mert045

Mert045

Üye
sayısal iyidır.

• Beğen
Tepkiler: Temperature
marist

marist

Üye
Bölüm kaldırıldı diyorlardı. :hmmm
sadece grup olarak kaldı deniliyordu?

Temperature

Temperature

Üye
    Konu Sahibi
Vallah o konuyu bende anlamadım ama herkes gene 10.sınıfta ayrı ayrı sınıflarda ayrı ayrı dersler görüyor sanırım lafta olan bir şey.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye

yok öyle birşeyde ders seçimi deniyo adını değiştirdiler sadece yine sayısal sözel gibi gruplar var onların derslerini kağıda yazıp imzalıyosun seneye seçmeli olarak görüyosun

• Beğen
marist

marist

Üye
Vallah o konuyu bende anlamadım ama herkes gene 10.sınıfta ayrı ayrı sınıflarda ayrı ayrı dersler görüyor sanırım lafta olan bir şey.

Hı hı ÖyLe.

yok öyle birşeyde ders seçimi deniyo adını değiştirdiler sadece yine sayısal sözel gibi gruplar var onların derslerini kağıda yazıp imzalıyosun seneye seçmeli olarak görüyosun

Evet İşte Sadece Grup oLarak DiyorLardı. BöLüm Yok Ama Grup oLarak Adı Var DeniLiyordu.

• Beğen
Tekno_Kaplan

Tekno_Kaplan

Üye
evet öyle artık kardeşim sende başırılı olduğun dersleri yazarsın artık

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt