Lig Tv şifresi nasıl kırılır?

Konu, 'Uydu Teknolojileri ve Dijital Yayın' kısmında flexableee tarafından paylaşıldı. Okunma: 14317 | Cevaplanma: 3

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Lig Tv şifresi nasıl kırılır?

Lig Tv şifresi nasıl kırılır? [arçelik as 510 dcı]

Yazan: flexableee
  2. benım bıldıgım kadarıyla kırılmaz ama uydu dunyasında yanı markalarda kıran cıhazlar varmıs ama bılmıyorum hangı cıhaz kırdıgını kırılsaydı cok ıyı olurdu

3. Şu an çözülmüyo kardeşim. ..... Gerekli bilgi için bana pm

4. Bu tip konular yasaktır :locked:

Lig Tv şifresi nasıl kırılır? konusuna benzer içerikler

1. Lig tv nasıl izlerim? ( 22 Aralık 2009 | Webmaster )

_// Sormak yasak olabilir, tam bilmediğim için açmadan öğrenemeyeceğim için açıyorum konuyu. Yasaksa ban değil de, mesaj silinirse sevinirim._ Arkadaşlar bi sürü ligtv siteleri falan var ama,... Kaynak ...
  2. Lig TV HD 2/2 Lig TV i HDEutelsat w3a 7E 10845 h 30000 şifresiz ( 10 Mayıs 2012 | Uydu Teknolojileri ve Dijital Yayın )

hd yayını Eutelsat w3a 7E de ligtv2 ve aynı frekansta 10845 h 30000 de şifresiz YAYIN AÇİK
  3. güvenlik şifresi nasıl kırılır :( ( 13 Temmuz 2013 | Android Genel )

Tabletime güvenlik şifresi koymuşum çok uzun zamandır kullanmıyorum hiç hatırlamıyorum bunu kırmanın bir yolu var mıdır çok acil yardım lütfen :( markası concord silver :( - - - Eklendi - - - Adminim yardım gelene kadar netten aradım hallettim...
  4. Lig Tv ( 16 Ağustos 2013 | Uydu Teknolojileri ve Dijital Yayın )

konuyu buraya açmaya uygun gördüm yanlış yere açtıysam affola. ligtv alacağım fakat öğrenci adamım. cihaz falan çok zor benim için. o yüzden webte izle yi 260 liraya almayı düşünüyorum. almalı mıyım? değer mi? internet hızı sıkıntı değil en az 20...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
05 Eylül 2015 Cumartesi - 10:45:27